It´s Natural BIO Skořice mletá

15 g
BIO
 27,90 Kč 1 860,00 Kč/kg
Země původu: Indonésie,

Skořice mletá – mletá sušená kůra skořicovníku čínského (Cynammomum casia L.).

Jedná se o jednodruhové koření. Skořice je jedno z nejstarších koření na světě. Je to jediné koření, které získáváme z kůry rostliny. Skořice získává svoji přirozeně jemně pikatní chuť po semletí. Vyznačuje se také příjemně, nasládlou chutí. Díky svoji lahodnosti a jemnosti je vhodná pro širokou škálu jídel, jak slaných, tak i sladkých. 


Baleno v Polsku.

Použití

V Evropě přidáváme skořici hlavně do dezertů, buchet a koláčů, ale i jako ochucení kafe nebo svařeného vína. Avšak na Blízkém východě se používá hlavně do masa.

O výrobci

Společnost Pěkný-Unimex je součástí nadnárodní skupiny Prymat Group, která se řadí mezi přední výrobce koření ve střední a východní Evropě. Velmi rychlý dynamický rozvoj zařadil společnost Pěkný-Unimex mezi přední významné představitele kořenářských producentů na českém trhu. V současné době společnost Pěkný-Unimex nabízí svým zákazníkům pod značkami Avokádo, Kucharek, Nadir a it’s NATURAL široké portfolio potravinářských výrobků – koření a kořenících směsí, marinád, hořčic, křenů, sypkých a tekutých ochucovadel a bujonů.

Skladování

Skladujte na suchém a tmavém místě. 

Výrobce

Pěkný-Unimex s.r.o.
Rubešova 72/9
120 00 Praha 2
Česká republika