Více za méně

It´s Natural

It´s Natural BIO Majoránka sušená

5 g
29,90 Kč 5 980,00 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

50+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Egypt,

Majoránka – sušené listy majoránky zahradní (Origanum majoramum L.).

Jedná se o jednodruhové koření. Majoránka je jedno z nejzákladnějších a nejčastěji používaných koření. Má příjemnou bylinkovou chuť a vůni. Majoránkou nemusíme šetřit, protože se ideálně kombinuje s téměř všemi pokrmy a ingrediencemi.


Baleno v Polsku.

Použití

Je vhodná do těžce stravitelných jídel, jako jsou tučná masa, luštěniny, husté polévky a zelí. Je nepostradatelná v guláši a omáčkách. Hodí se i k mořským plodům. Nejlepší je majoránku přidat až na konci vaření, není to však nezbytné. Je však důležité dávat pozor, aby se nepřipálila- připálením zhořkne.

O výrobci

Společnost Pěkný-Unimex je součástí nadnárodní skupiny Prymat Group, která se řadí mezi přední výrobce koření ve střední a východní Evropě. Velmi rychlý dynamický rozvoj zařadil společnost Pěkný-Unimex mezi přední významné představitele kořenářských producentů na českém trhu. V současné době společnost Pěkný-Unimex nabízí svým zákazníkům pod značkami Avokádo, Kucharek, Nadir a it’s NATURAL široké portfolio potravinářských výrobků – koření a kořenících směsí, marinád, hořčic, křenů, sypkých a tekutých ochucovadel a bujonů.

Skladování

Skladujte na suchém a tmavém místě. 

Výrobce

Pěkný-Unimex s.r.o.
Rubešova 72/9
120 00 Praha 2
Česká republika

Složení

Majoránka

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Podzemnice olejná
Sójové boby
Mléko
Celer
Hořčice
Sezamová semena
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.