It´s Natural BIO Nové koření celé

15 g
BIO
25,90 Kč 1 726,67 Kč/kg
Země původu: Mexiko,

Nové koření celé – celé sušené plody pimentovníku pravého (Pimenta dioica L.).

Jedná se o jednodruhové koření. Nové koření svým vzhledem připomíná celý pepř, ale oproti pepři má výrazně jemnější chuť. Zemité aroma kuliček spojuje vůně hřebíčku, pepře, muškátu a skořice.

Baleno v Polsku.

Použití

Nové koření svým vzhledem připomíná celý pepř, ale oproti pepři má výrazně jemnější chuť. Zemité aroma kuliček spojuje vůně hřebíčku, pepře, muškátu a skořice.

Je to nepostradatelné koření v české kuchyni - spolu se solí, pepřem, bobkovým listem a majoránkou tvoří základ české kuchyně. Nejčastěji se používá do polévek, vývaru a omáček, tučných mas, vepřového, skopového masa.

O výrobci

Společnost Pěkný-Unimex je součástí nadnárodní skupiny Prymat Group, která se řadí mezi přední výrobce koření ve střední a východní Evropě. Velmi rychlý dynamický rozvoj zařadil společnost Pěkný-Unimex mezi přední významné představitele kořenářských producentů na českém trhu. V současné době společnost Pěkný-Unimex nabízí svým zákazníkům pod značkami Avokádo, Kucharek, Nadir a it’s NATURAL široké portfolio potravinářských výrobků – koření a kořenících směsí, marinád, hořčic, křenů, sypkých a tekutých ochucovadel a bujonů.

Skladování

Skladujte na suchém a tmavém místě. 

Výrobce

Pěkný-Unimex s.r.o.
Rubešova 72/9
120 00 Praha 2
Česká republika