Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Fjoru ASC Losos obecný filet s kůží

cca 1,32 kg
Prémiová kvalita
cca 792,53 Kč 599,90 Kč/kg
Země původu: Norsko,

Losos obecný pochází z velmi kvalitních norských farmových chovů.

Díky svému jemnému výtečnému masu téměř bez kostí patří losos k vůbec nejvyhledávanějším rybám. Čerstvý losos navíc působí blahodárně na náš organismus. Je bohatý na omega 3, B12, B6, selen, fosfor a vitamín E.

Mrazení se používá z důvodu krátké lovné sezóny a větší vzdálenosti lovných míst.

Losos, Vařená, Potraviny, Ryby, Bylinky, Vynikající

Použití

Hodí se na smažení, pečení i grilování. Syrový se dá použít na sushi nebo si z něj můžete udělat tataráček.

Tip! Vyzkoušejte tento báječný recept na pečeného lososa s bylinkami:

Nejprve připravíme marinádu smícháním nakrájených čerstvých bylinek dle vlastní chuti, česneku nasekaného na plátky, špetky soli, pepře a olivového oleje. Lososa pokapeme citronovou šťávou, pomažeme připravenou bylinkovou marinádou a necháme je chvilku odpočinout při pokojové teplotě. Poté je vložíme kůží dolů na rozehřátou pánev. Opečeme je z každé strany zhruba 2 minuty. Steaky přendáme do malého pekáčku vyloženého pečicím papírem opět kůží dolů a dáme je na 10 minut péct do trouby předehřáté na 180 °C. Lososa můžete podávat se šťouchanými brambory, grilovanou zeleninou anebo rozpečenou bagetkou. Dobrou chuť!

O výrobci

Fjord Bohemia se specializuje na zpracování veškerých čerstvých ryb a dalších mořských produktů. Další činností je uzení lososů přírodním a tradičním způsobem na bukovém dřevu, bez dodatečných konzervačních látek, včetně jejich distribuce. 

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě od -1 do 4 °C.

Výrobce

Fjord Bohemia s.r.o.
Za Avií 914/2
196 00 Praha 9 
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Losos obecný

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.