Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Candát filet s kůží

cca 260 g
Prémiová kvalita
cca 167,35 Kč 649,90 Kč/kg
Země původu: Kazachstán,

Nakupujte přímo z receptů za pár sekund

Maso candáta je velmi jemné a považuje se za jedno z nejlepších mezi sladkovodními rybami.

Filety prošly hlubokým zamrazením a byly rozmrazeny za přísně kontrolovaných teplot a tento postup nelze zaměňovat s domácím rozmrazováním. Tyto procesy se používají i v tradičních rybářských zemích pro lepší dostupnost a zachování chuťových i vizuálních vlastností.

Ryba, Jídlo, Zelenina, Strava, Citrón, Candát

Použití

Velmi dobře se hodí k nadívání, pečení, smažení nebo grilování.

Tip! Vyzkoušejte recept na grilovaného candáta na rajčatech:

Citron ostrouhejte a šťávu vymačkejte. Malý kousek zázvoru nejprve oloupejte a poté nakrájejte. Kůru, šťávu a zázvor promíchejte se 2 lžícemi oleje a skořicí. Do této marinády naložte filety candáta. Očištěná rajčata nakrájejte na plátky, dužinu melounu na kousky. Z octa, pomerančové šťávy a rozdrceného česneku prošlehejte zálivku, osolte ji a opepřete, promíchejte s rajčaty a melounem. Rybu opečte na rozpáleném grilu nebo grilovací pánvi a podávejte se salátem posypaným lístky bazalky. Dobrou chuť!

Skladování

Skladujte při teplotě 0–2 °C.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Candát obecný (Sander lucioperca)

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.