• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Candát filet s kůží čerstvý

cca 270 g
Prémiová kvalita
cca 439,00 Kč 1 599,90 Kč/kg
Země původu: Dánsko,

Jedná se o čerstvou rybu pocházející z dánské akvakultury, které se vyznačuje tím, že je chovaný candát bez parazitů. Čerstvost této ryby Vám také zaručíme pravidelným dovozem 3x týdně, kde budete mít zajištěnou rybu do druhého dne od výlovu. Díky své čerstvosti se proto dá také použít na sushi či sashimi.

Candát má velice jemnou strukturu masa a je vysoce ceněn po celé Evropě. Toto krásné bílé maso má pevnou strukturu a při vaření je velmi jemné a má vysoký přirozený obsah bílkovin a omega-3.

Balení obsahuje 1 filetu s kůží.

Ryba, Jídlo, Zelenina, Strava, Citrón, Candát

Použití

Velmi dobře se hodí k nadívání, pečení, smažení nebo grilování.

Tip! Vyzkoušejte recept na grilovaného candáta na rajčatech:

Citron ostrouhejte a šťávu vymačkejte. Malý kousek zázvoru nejprve oloupejte a poté nakrájejte. Kůru, šťávu a zázvor promíchejte se 2 lžícemi oleje a skořicí. Do této marinády naložte filety candáta. Očištěná rajčata nakrájejte na plátky, dužinu melounu na kousky. Z octa, pomerančové šťávy a rozdrceného česneku prošlehejte zálivku, osolte ji a opepřete, promíchejte s rajčaty a melounem. Rybu opečte na rozpáleném grilu nebo grilovací pánvi a podávejte se salátem posypaným lístky bazalky. Dobrou chuť!

O výrobci

Fjord Bohemia se specializuje na zpracování veškerých čerstvých ryb a dalších mořských produktů. Další činností je uzení lososů přírodním a tradičním způsobem na bukovém dřevu, bez dodatečných konzervačních látek, včetně jejich distribuce. 

Skladování

Skladování: skladujte při teplotě 0–2 °C.

Výrobce

Fjord Bohemia s.r.o
Za Avií 914/2
196 00 Praha - Čakovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.