Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Frisco Spritz

330 ml
Tento produkt je určen starším 18 let.
21,90 Kč 66,36 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,

Cider s příchutí oblíbeného nápoje Spritz - se svěží chutí hořkého pomeranče a bylin. Frisco Spritz nápoj vhodný k osvěžení pro horké letní dny. Maximální obsah 4,5% alkoholu. 

O výrobci 

Plzeňský Prazdroj, a. s., je v Česku doma. Od doby, kdy spatřila světlo světa první várka plzeňského ležáku až dodnes, sídlí společnost v Česku. Pivo je českým národním symbolem a produktem, na který jsou Češi ve světě po právu hrdí.

V nabídce naleznete na 40 piv a nápojů od 12 značek, mezi které patří právě Frisco. Značky Plzeňského Prazdroje patří k národnímu dědictví, jsou součástí české kultury i každodenního života Čechů.  Piva a ostatní nápoje jsou vařené podle původních receptur a stejně jako naši předkové pečujeme o jejich nejvyšší kvalitu. Firemním cílem je milovníkům piva v Česku i po celém světě přinášet skrze nápoje značek Plzeňského Prazdroje radost a potěšení.

Skladování

Chraňte před přímým slunečním světlem a mrazem.

Výrobce

Plzeňský Prazdroj, a.s. 
U Prazdroje 7
301 00 Plzeň 3

Složení

Voda
Glukózový sirup
Zkvašená jablečná šťáva z koncentrátu
Cukr
E290 - Oxid uhličitý
Přírodní aromata
Regulátor kyselosti
E330 - Kyselina citronová
E260 - Kyselina octová
Barvící koncentrát z mrkve a světlice barvířské

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota209 kJ/50 kcal
Tuky g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy5.5 g
z toho cukry5.5 g
Bílkoviny g
Sůl g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.