• Zítra, v Den české státnosti, fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 
-10 %

Seneb Dýňová pomazánka s jablkem

140 g
Akce do 2. 10.
 53,91 Kč 
59,90 Kč385,07 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Výborná veganská pomazánka z dýně doplněná o šťavnatá jablka.

Dýně se řadí mezi zdravou, podzimní zeleninu, která vyniká svou nízkokalorickou, přesto výživnou hodnotou. Díky jejím vlastnostem pro vás byla vyvinuta dýňová pomazánka obohacená o sladké jablko a petrželku. Tak neváhejte a ochutnejte tuto veganskou pochoutku!

Proč zvolit pomazánky Seneb?

Pod každým víčkem najdete vždy alespoň 50 % základní suroviny, kterou je čerstvá zelenina nebo luštěnina. Nenaleznete v nich žádnou sóju, lepek, laktózu nebo palmový olej.

Použití

Doporučujeme podávat s tmavým pečivem a čerstvou pažitkou nebo petrželkou. Chuť lépe vynikne, když ji vyndáte z lednice o 10 minut dříve a necháte ji při pokojové teplotě.

O výrobci

Seneb je rodinná společnost z Vysočiny, která ručně a s láskou k poctivému jídlu vyrábí pomazánky podle tradičních receptur. Klade důraz na neotřelé kombinace a zachování čisté chuti původních, čistě rostlinných surovin.

Skladování

Skladujte v suchu mimo přímé sluneční záření při teplotě do 25 ˚C. Po otevření uchovejte při 4–8 °C a spotřebujte do 3 dnů. 

Výrobce

Seneb s.r.o.
Příkopy 1889,
393 01 Pelhřimov,
Česká republika
 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 187 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.