Seneb Dýňová pomazánka s jablkem

140 g
 61,90 Kč 442,14 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Nejlepší podzimní pomazánka

Kdo maže, ten jede. A kdo maže tuhle ručně vyráběnou rostlinnou pomazánku z dýně a jablek, dojede ještě dál. Dýně si totiž nezadá se superpotravinami, je nízkokalorická, a přesto výživná.

Výborná veganská pomazánka z dýně doplněná o šťavnatá jablka.

Dýně se řadí mezi zdravou, podzimní zeleninu, která vyniká svou nízkokalorickou, přesto výživnou hodnotou. Díky jejím vlastnostem pro vás byla vyvinuta dýňová pomazánka obohacená o sladké jablko a petrželku. Tak neváhejte a ochutnejte tuto veganskou pochoutku!

Proč zvolit pomazánky Seneb?

Pod každým víčkem najdete vždy alespoň 50 % základní suroviny, kterou je čerstvá zelenina nebo luštěnina. Nenaleznete v nich žádnou sóju, lepek, laktózu nebo palmový olej.

Použití

Doporučujeme podávat s tmavým pečivem a čerstvou pažitkou nebo petrželkou. Chuť lépe vynikne, když ji vyndáte z lednice o 10 minut dříve a necháte ji při pokojové teplotě.

O výrobci

Seneb je rodinná společnost z Vysočiny, která ručně a s láskou k poctivému jídlu vyrábí pomazánky podle tradičních receptur. Klade důraz na neotřelé kombinace a zachování čisté chuti původních, čistě rostlinných surovin.

Skladování

Skladujte v suchu mimo přímé sluneční záření při teplotě do 25 ˚C. Po otevření uchovejte při 4–8 °C a spotřebujte do 3 dnů. 

Výrobce

Seneb s.r.o.
Příkopy 1889,
393 01 Pelhřimov,
Česká republika