Seneb

Seneb Čočková pomazánka se švestkami

140 g
61,90 Kč 442,14 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

20+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Z farmy na stůl za 6 hodin!

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Výborná veganská pomazánka z čočky doplněná o sladkou sušenou švestkou. 

Čočka je v současné době považována za třetí luštěninu, která v sobě obsahuje nejvíce bílkovin. Má vydatnou, hustou texturu, takže dobře zasytí. Díky těmto vlastnostem pro vás byla vyvinuta čočková pomazánka. Moučnatá textura v kombinaci se sladkou chutí švestek vytvoří zajímavou netradiční chuť, která se vám doslova rozplyne na jazyku.

Proč zvolit pomazánky Seneb?

Pod každým víčkem najdete vždy alespoň 50 % základní suroviny, kterou je čerstvá zelenina nebo luštěnina. Nenaleznete v nich žádnou sóju, lepek, laktózu nebo palmový olej.

Použití

Doporučujeme podávat s tmavým pečivem a čerstvou pažitkou nebo petrželkou. Chuť lépe vynikne, když ji vyndáte z lednice o 10 minut dříve a necháte ji při pokojové teplotě.

O výrobci

Seneb je rodinná společnost z Vysočiny, která ručně a s láskou k poctivému jídlu vyrábí pomazánky podle tradičních receptur. Klade důraz na neotřelé kombinace a zachování čisté chuti původních, čistě rostlinných surovin.

Skladování

Skladujte v suchu mimo přímé sluneční záření při teplotě do 25 ˚C. Po otevření uchovejte při 4–8 °C a spotřebujte do 3 dnů. 

Výrobce

Seneb s.r.o.
Příkopy 1889,
393 01 Pelhřimov,
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 190 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vařená čočka67 %
Cibule
Sušené švestky3.8 %
Olivový olej
Citronová šťáva
Sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1015 kJ/242 kCal
Tuky8.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.2 g
Sacharidy33 g
z toho cukry5 g
Bílkoviny10 g
Sůl2.4 g
Vláknina g