TRMS

TRMS BIO Hovězí maso plátky na ptáčky

cca 400 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 9 DNŮ

Prémiová kvalitaOd českého farmářeVyzrálé masoBIO

cca

 280,00 Kč 699,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

600+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Víte, že...
Přidejte se do Rohlíčku zdarma ještě dnes!

Extra slevy, doprava zdarma a další výhody pro rodiče s dětmi do 12 let.

Vyzrálé hovězí BIO plátky na ptáčky od společnosti The Real Meat Society. Balení obsahuje 2 plátky.

  • Zabaleno: ve vakuu
  • Suché zrání: 5 týdnů

Maso pochází z krásných BIO chovů ve Středočeském a Východočeském kraji. The Real Meat Society pracuje s farmáři, kteří mají stálá stáda a dokáží vždy dodávat vysokou kvalitu. Plemena, která máme nejraději jsou Aberdeen Angus, Charolais a Belted Galloway.

Maso pochází z krav, které pobývají celý rok na pastvě, krmeny jsou pouze trávou a senem, jsou tedy klasifikované jako grass-fed

The Real Meat Society pracuje s malými farmáři, dbá o zachování udržitelnosti a rozvoje venkova. Již více jak 10 let podporuje ekologické farmy v ČR a propaguje spotřebu českého masa. Je prvním a jediným BIO řeznictvím v ČR. The Real Meat Society se specializuje na řezničinu od čumáčku po ocas a tedy k maximálnímu využití všech částí zvířete.

Použití

Díky dlouhému a poctivému vyvěšení masa připravíte křehké a chutné ptáčky během chvíle. Nechte se inspirovat receptem Romana Vaňka na španělského ptáčka.

O výrobci

The Real Meat Society založil Paul Day se svou manželkou Michaelou v roce 2010 s velkými cíli. Otevřít v Čechách první řeznictví zpracovávající maso jen ze zvířat z pastevních chovů, vrátit na české talíře maso z původních plemen a ukázat, že i české hovězí může být křehké a chutné. To se jim nakonec podařilo a jejich řeznictví je vyhlášené svým masem široko daleko.

Prodávají jen maso ze zvířat, která měla život. Narodí se ve volnosti, sají mateřské mléko, jsou venku, běhají a dovádějí, žerou rozmanitou místní stravu a hodně zeleného. Rostou pomalu, nejsou nikde zavírána a násilím dokrmována, aby před porážkou rychle rostla. Prostě mají život bez stresu, ve kterém je do ničeho nenutí. Jsou pak poražená na místních malých jatkách řezníkem, kterého dobře znají a který má ke zvířeti maximální respekt. Veškeré maso za sucha vyvěšují. Při suchém vyvěšování se sice odpařuje voda, tedy ztrácí na váze, ale chuť masa je neporovnatelná. Maso je krásně křehké a voní.

Skladování

Maso skladujte v lednici při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

The Real Meat Society s.r.o.
Náplavní 2011/5
120 00 Praha 2
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 9 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

BIO Plátky na ptáčky