Seneb Cizrnová pomazánka s mákem

140 g
59,90 Kč 427,86 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Výborná veganská pomazánka z cizrny doplněná o sladký mák.

Cizrna v současné době patří mezi jednu z luštěnin, která v sobě obsahuje velké množství bílkovin. Je také bohatá na živiny a má vydatnou, hustou texturu, takže dobře zasytí. Díky těmto vlastnostem pro vás byla vyvinuta cizrnová pomazánka. Moučnatá textura v kombinaci se sladkou chutí jablek a mákem vytvoří zajímavou netradiční chuť, která se vám doslova rozplyne na jazyku.

Proč zvolit pomazánky Seneb?

Pod každým víčkem najdete vždy alespoň 50 % základní suroviny, kterou je čerstvá zelenina nebo luštěnina. Nenaleznete v nich žádné škodlivé konzervanty, sóju, lepek, laktózu nebo palmový olej.

Použití

Doporučujeme podávat s tmavým pečivem a čerstvou pažitkou nebo petrželkou. Chuť lépe vynikne, když ji vyndáte z lednice o 10 minut dříve a necháte ji při pokojové teplotě.

O výrobci

Seneb je rodinná společnost z Vysočiny, která ručně a s láskou k poctivému jídlu vyrábí pomazánky podle tradičních receptur. Klade důraz na neotřelé kombinace a zachování čisté chuti původních, čistě rostlinných surovin.

Skladování

Skladujte v suchu mimo přímé sluneční záření při teplotě do 25 ˚C. Po otevření uchovejte při 4–8 °C a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

Seneb s.r.o.
Příkopy 1889,
393 01 Pelhřimov,
Česká republika


 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 180 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.