TRMS

TRMS BIO Jehněčí kotletky 4–6 ks

cca 450 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 12 DNŮ

Prémiová kvalitaOd českého farmářeBIO

cca

 443,00 Kč 973,80 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

500+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

BIO jehněčí kotletky od The Real Meat Society. Balení obsahuje 4–6 kusů dle velikosti.

Jehněčí od The Real Meat Society pochází z nejkrásnějších zákoutí a luk v Čechách a na Moravě. Mají jehňátka na Šumavě, ale i na úžasných pastvách Bílých Karpat či kolem zámků Středních Čech. 

  • Zabaleno: ve vakuu
  • Suché zrání: 2 týdny

Maso pochází pouze z farem v bio režimu kde zvířata jsou na pastvách a mají volnost. 
The Real Meat Society pracuje s malými farmáři, dbá o zachování udržitelnosti a rozvoje venkova. Již více jak 10 let podporuje ekologické farmy v ČR a propaguje spotřebu českého masa. Je prvním a jediným BIO řeznictvím v ČR.

Použití

Jehněčí kotletky posolte a přidejte bylinky (rozmarýn, tymián). Osmažte 2–3 minuty na oleji z každé strany. A podávejte s vaší oblíbenou přílohou. Jehněčí kotletky jsou fajn jídlo i pro děti. Maso je lehce nasládlé a kotletka se dobře drží za kost.

O výrobci

The Real Meat Society založil Paul Day se svou manželkou Michaelou v roce 2010 s velkými cíli. Otevřít v Čechách první řeznictví zpracovávající maso jen ze zvířat z pastevních chovů, vrátit na české talíře maso z původních plemen a ukázat, že i české hovězí může být křehké a chutné. To se jim nakonec podařilo a jejich řeznictví je vyhlášené svým masem široko daleko.

Prodávají jen maso ze zvířat, která měla život. Narodí se ve volnosti, sají mateřské mléko, jsou venku, běhají a dovádějí, žerou rozmanitou místní stravu a hodně zeleného. Rostou pomalu, nejsou nikde zavírána a násilím dokrmována, aby před porážkou rychle rostla. Prostě mají život bez stresu, ve kterém je do ničeho nenutí. Jsou pak poražená na místních malých jatkách řezníkem, kterého dobře znají a který má ke zvířeti maximální respekt. Veškeré maso za sucha vyvěšují. Při suchém vyvěšování se sice odpařuje voda, tedy ztrácí na váze, ale chuť masa je neporovnatelná. Maso je krásně křehké a voní.

Skladování

Maso skladujte v lednici při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

The Real Meat Society s.r.o.
Náplavní 2011/5
120 00 Praha 2
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 12 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

BIO Jehněčí kotletky100 %