Attitude Baby leaves dětské tělové mýdlo a šampon (2 v 1) bez vůně

473 ml
289,90 Kč 612,90 Kč/l
Země původu: Kanada,

Přírodní, certifikovaný, hypoalergenní a dermatologicky testovaný šampón a tělové mýdlo pro vaše nejmenší v jednom

Věděli jste, že..?

Pokožka miminek není ještě plně vyvinutá až minimálně do 1 roku věku? Proto vznikl šampon a tělové mýdlo Attitude, které je nabité přírodními složkami jako jsou listy z borůvky a semena moringy. Je ideální především pro citlivou a jemnou pokožku miminek. Kombinace šamponu a tělového mýdla usnadní čas koupání. 

Pro výrobu produktu jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Obal je 100% recyklovatelný. Ekologické složení čističe se opírá o certifikaci EcoLogo.

Použití

Aplikujte na tělíčko a vlásky dítěte a poté opláchněte.

O výrobci

ATTITUDE je kanadská firma, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100 % bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte v suchém a chladném prostředí.

Výrobce

ATTITUDE
5605 De Gaspé, Suite 900
Montreal, QC, H2T 2A4
Canada