Schär Spaghetti bez lepku

250 g
 51,90 Kč 207,60 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Výtečné bezvaječné těstoviny bez lepku, se kterými vyčarujete delikatesní pokrm na talíři.

Jednoduchost špaget umožňuje doplnit jakýkoliv pokrm. Namotejte si je pečlivě na vidličku, aby zůstaly plné omáčky a vytvořily tak lahodnou a chutnou kombinaci.

Použití

Ve velkém hrnci přivedeme k varu mírně osolenou vodu a uvaříme v ní špagety cca 12-14 minut tak, aby byly měkké. Poté těstoviny scedíme a necháme okapat.


Vyzkoušejte tento recept na výtečné spaghetti alla carbonara.

Rozpálíme pánev s kapkou olivového oleje a dokřupava na ni orestujeme nakrájenou pancettu (300g). Do mísy vyklepneme 4 žloutky a přidáme 100g strouhaného parmezánu. Celou směs důkladně promícháme a opepříme.

Mezi pancettu přidáme vařené spaghetti a zamícháme. Poté přimícháme žloutky se sýrem a 1 hrnek vody z vařených těstovin. Za stálého míchání vytvoříme lesklou omáčku. Podáváme opepřené a zdobené strouhaným parmezánem a petrželkou.  

O výrobci

Společnost Schär se zabývá výrobou bezlepkových potravin pro osoby trpící celiakií, tedy intolerancí vůči bílkokvinám obsažených v běžných obilovinách. 

Firma vznikla v roce 1922 s původním zaměřením na zdravou výživu pro malé děti. V roce 1981 uvedla na trh první řadu svých bezlepkových výrobků. Během pár let se společnost mnohonásobně rozrostla a začala vyvážet produkty do celé Evropy a Ameriky. 

Mezi produkty, které firma nabízí, nepatří pouze chléb a pečivo, ale také mnoho druhů těstovin, mouky, sušenek a celá řada mražených potravin. 

Skladování

Uchovejte v suchu a chraňte před teplem. 

Výrobce

Dr. Schär
AG/SPA - Winkelau 9
39014 Burgstall/Postal