Attitude

Attitude Baby leaves dětská pěna do koupele s vůní hruškové šťávy

473 ml
299,90 Kč 634,04 Kč/l

Doručení už do 60 minut

300+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Kanada,
Víte, že...
Vyberte si z více než 5.000 plant-based produktů

Dopřejte si nejširší nabídku plant-based produktů ze všech supermarketů!

Přírodní, certifikovaná, hypoalergenní a dermatologicky testovaná pěna do koupele pro vaše nejmenší. 

Věděli jste, že pokožka miminek není ještě plně vyvinutá až minimálně do 1 roku věku? Proto vznikla pěna do koupele Attitude, která je nabitá přírodními složkami jako jsou listy z borůvky a semena moringy. Koupání vašich dětí se stane velkou zábavou a vy se přitom můžete spolehnout, že s touto pěnou přidáváte dětem do koupele jen látky šetrné k našemu zdraví.

Příjemná vůně hruškové šťávy, která pochází výhradně z přírodních zdrojů.

Pro výrobu produktu jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Obal je 100% recyklovatelný. Ekologické složení čističe se opírá o certifikaci EcoLogo.

Použití

Aplikujte do vany s vodou nebo dětské vaničky.

O výrobci

ATTITUDE je kanadská firma, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100 % bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte mimo působení vysokých teplot.

Výrobce

ATTITUDE
5605 De Gaspé, Suite 900
Montreal, QC, H2T 2A4
Canada

voda, sodium coco sulfát, coco glukosid, glycerin, chlorid sodný, kyselina citrónová, glyceryl oleát, benzoan sodný, sorban draselný, výtažek z listů borůvky, výtažek ze semen moringy, maltodextrin, guarová guma, maltol*, gama-undekalakton*, allyl heptanoát*, trietyl citrát* (*vůně).