-17 %

Attitude Baby leaves přírodní čistící osvěžovač vzduchu, hrušková šťáva

227 g
Akce do 31. 12.
139,90 Kč 616,30 Kč/kg169,90 Kč
Země původu: Kanada,

Přírodní čistící osvěžovač vzduchu Baby leaves využívá jen ty nejčistší a nejšetrnější složky a přináší tak bezstarostný způsob osvěžení a pročištění vzduchu v našich pokojích, koupelnách, skříních, či kdekoliv je nám příjemné. 

Dokáže nejen osvěžit, ale také vyčistit vzduch, a to díky filtru z přírodního aktivního uhlí, který pohlcuje nepříjemné pachy a látky znečišťující ovzduší. 

Vydrží až 3 měsíce, v závislosti na velikosti místnosti. Úžasná jemná vůně hruškové šťávy z přírodních zdrojů. 

Pro výrobu produktu jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Obal je 100% recyklovatelný. Ekologické složení čističe se opírá o certifikaci EcoLogo.

Použití

  1. Odejměte víčko z krabičky.
  2. Odstraňte a vyhoďte stříbrný kryt.
  3. Nasaďte víčko zpět na krabičku.

Podle velikosti místnosti vydrží krásně vonět až tři měsíce.

O výrobci

ATTITUDE je kanadská firma, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100 % bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte v suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

ATTITUDE
5605 De Gaspé, Suite 900
Montreal, QC, H2T 2A4
Canada