TRMS

TRMS BIO Hovězí burger 2ks

cca 320 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 3 DNY

Prémiová kvalitaOd českého farmářeVyzrálé masoBIO

cca

 194,00 Kč 599,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

90+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Vyhlašujeme konec plýtvání!

Plýtvání není naše parketa! Proto vám 100% nezávadné produkty, kterým za pár dní končí expirace, nabízíme za zlomek ceny.

Dva kusy BIO burgeru ze skotu angus od společnosti The Real Meat Society.

  • Zabaleno: ve vakuu
  • Suché zrání: 5 týdnů

Maso pochází z krásných BIO chovů ve Středočeském a Východočeském kraji. The Real Meat Society pracuje s farmáři, kteří mají stálá stáda a dokáží vždy dodávat vysokou kvalitu. Plemena, která máme nejraději jsou Aberdeen Angus, Charolais a Belted Galloway.

Maso pochází z krav, které pobývají celý rok na pastvě, krmeny jsou pouze trávou a senem, jsou tedy klasifikované jako grass-fed

The Real Meat Society pracuje s malými farmáři, dbá o zachování udržitelnosti a rozvoje venkova. Již více jak 10 let podporuje ekologické farmy v ČR a propaguje spotřebu českého masa. Je prvním a jediným BIO řeznictvím v ČR. The Real Meat Society se specializuje na řezničinu od čumáčku po ocas a tedy k maximálnímu využití všech částí zvířete.

Použití

Čerstvé namleté hovězí maso připravené rovnou na váš rozpálený gril.

O výrobci

The Real Meat Society založil Paul Day se svou manželkou Michaelou v roce 2010 s velkými cíli. Otevřít v Čechách první řeznictví zpracovávající maso jen ze zvířat z pastevních chovů, vrátit na české talíře maso z původních plemen a ukázat, že i české hovězí může být křehké a chutné. To se jim nakonec podařilo a jejich řeznictví je vyhlášené svým masem široko daleko.

Prodávají jen maso ze zvířat, která měla život. Narodí se ve volnosti, sají mateřské mléko, jsou venku, běhají a dovádějí, žerou rozmanitou místní stravu a hodně zeleného. Rostou pomalu, nejsou nikde zavírána a násilím dokrmována, aby před porážkou rychle rostla. Prostě mají život bez stresu, ve kterém je do ničeho nenutí. Jsou pak poražená na místních malých jatkách řezníkem, kterého dobře znají a který má ke zvířeti maximální respekt. Veškeré maso za sucha vyvěšují. Při suchém vyvěšování se sice odpařuje voda, tedy ztrácí na váze, ale chuť masa je neporovnatelná. Maso je krásně křehké a voní.

Skladování

Maso skladujte v lednici při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

The Real Meat Society s.r.o.
Náplavní 2011/5
120 00 Praha 2
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Bio hovězí výsekové maso
Mořská sůl min
Bio pepř černý

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1046 kJ/250 kCal
Tuky19 g
z toho nasycené mastné kyseliny7.5 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny20 g
Sůl0.6 g
Vláknina0 g