Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Moje Maso Hovězí vysoká roštěná

cca 290 g
Vyzrálé maso
cca 204,00 Kč 699,90 Kč/kg
Země původu: Brazílie,

Vyzrálý rib eye, neboli hovězí vysoká roštěná, je maso s tukovým žilkováním, které dává masu šťavnatost.

  • Zabaleno: skin fólie
  • Mokré zrání: minimálně 45 dní

Steakové maso z Jižní Ameriky. Jižní Amerika je tradičním producentem steakového masa. Díky vybraným plemenům a zrání je maso šťavnaté a křehké.

Použití

Maso je chuťově výrazné a není třeba používat kořenící přípravky a marinovat. Grilujte 3–4 minuty z každé strany. Po ugrilování nechte maso odpočinout v teple. Před servírováním pokapejte olivovým olejem a dochuťte mořskou solí.

O výrobci

Retailová značka Moje Maso má počátky v první polovině roku 2011 a v roce 2012 získala Osvědčení o ochranné známce. Jednatelka společnosti, Ilona Klímová, chtěla dát koncovým zákazníkům záruku, že masné produkty od společnosti Aspius jsou té nejvyšší kvality, jednoduše odlišitelné od ostatních a přinášejí nejen gurmánský zážitek, ale i radost s nimi pracovat.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–3 °C.

Výrobce

Aspius spol. s r.o.
K Třešňovce 1155
252 10, Mníšek pod Brdy-Řitka
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 15 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vysoká roštěná