Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Moje Maso Hovězí vysoká roštěná

cca 330 g
Vyzrálé maso
cca 229,15 Kč 699,90 Kč/kg
Země původu: Brazílie,

Vyzrálý rib eye, neboli hovězí vysoká roštěná, je maso s tukovým žilkováním, které dává masu šťavnatost.

  • Zabaleno: skin fólie
  • Mokré zrání: minimálně 45 dní

Steakové maso z Jižní Ameriky. Jižní Amerika je tradičním producentem steakového masa. Díky vybraným plemenům a zrání je maso šťavnaté a křehké.

Použití

Maso je chuťově výrazné a není třeba používat kořenící přípravky a marinovat. Grilujte 3–4 minuty z každé strany. Po ugrilování nechte maso odpočinout v teple. Před servírováním pokapejte olivovým olejem a dochuťte mořskou solí.

O výrobci

Retailová značka Moje Maso má počátky v první polovině roku 2011 a v roce 2012 získala Osvědčení o ochranné známce. Jednatelka společnosti, Ilona Klímová, chtěla dát koncovým zákazníkům záruku, že masné produkty od společnosti Aspius jsou té nejvyšší kvality, jednoduše odlišitelné od ostatních a přinášejí nejen gurmánský zážitek, ale i radost s nimi pracovat.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–3 °C.

Výrobce

Aspius spol. s r.o.
K Třešňovce 1155
252 10, Mníšek pod Brdy-Řitka
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 16 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vysoká roštěná