Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Moje maso Hovězí Queensland steak a koření na marinádu na grilování

cca 310 g
Vyzrálé maso
cca 153,62 Kč 499,90 Kč/kg
Země původu: Austrálie,

Vyzrálý hovězí Queensland steak z Austrálie, který je v balení společně s kořením na marinádu.

  • Zabaleno: skin fólie
  • Mokré zrání: minimálně 45 dní

Austrálie je moderní producent steakových mas. Díky dokrmování skotu zrním v kombinaci s chovem plemene Black Angus jsou steaky velmi šťavnaté a křehké. Maso je ze skotu mladšího 18 měsíců.

Použití

Queensland je maso steakové, vyžaduje tedy rychlou přípravu. Maso připravte na velmi rozpálené pánvi nebo grilu. Nechte odpočinout a až poté nakrájejte. Maso tak zůstane krásně šťavnaté. 

O výrobci

Retailová značka Moje Maso má počátky v první polovině roku 2011 a v roce 2012 získala Osvědčení o ochranné známce. Jednatelka společnosti, Ilona Klímová, chtěla dát koncovým zákazníkům záruku, že masné produkty od společnosti Aspius jsou té nejvyšší kvality, jednoduše odlišitelné od ostatních a přinášejí nejen gurmánský zážitek, ale i radost s nimi pracovat.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–3 °C.

Výrobce

Aspius spol. s r.o.
K Třešňovce 1155
252 10, Mníšek pod Brdy-Řitka
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 16 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Hovězí maso - původ Austrálie
Marinády Whisky
Sůl
Koření
Sušená rajčata
Pepř černý mletý
Cibule sušená
Dextróza
Sacharóza
Extrakty koření
Bylinky
Divoký česnek