Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Fishee's Treska špízy marinované chlazené

cca 230 g
Prémiová kvalita
cca 146,49 Kč 649,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Marinované špízy z tresky.

Jste milovníky mořských ryb?

Tak tyto voňavé špízy z tresky naložené v marinádě jsou pro vás ideální volbou! Marináda je složena z česneku, kari, čerstvých bylinek a aromatickéhé kurkumy. Kombinace svěží marinády a tresky vytvoří dokonale vyváženou chuť, se kterou zaručeně okouzlíte vaši návštěvu.

Proč se převáží ryby z Islandu? 

Vláda na Islandu rybolov přísně kontroluje, stanovuje roční kvóty pro rybolov, tedy kolik jakého druhu ryb se může vylovit a každý výlov a prodej ryb je dohledatelný - ryby mají svůj certifikát, kdy a na jaké lodi a v jaké oblasti byly vyloveny. Ryby jsou po výlovu ihned filetovány, čímž se zajistí jejich co nejdelší čerstvost a do 48 hodin jsou dopraveny do České republiky.

Použití

Sundáme víčko a misku vložíme do rozpálené horkovzdušné trouby na 180 stupňů horní i spodní pečení na 200 stupňů a bez otáčení pečeme 12-16 minut podle požadované míry propečenosti. Můžeme také upravovat na pánvi či na grilu (na grilu při teplotě max 200 stupňů), v tomto případě ryby otáčíme a doba přípravy je 6-8 minut.

O výrobci

Společnost Fishee's působí na trhu již od roku 2016 jako přímý dovozce čerstvých chlazených ryb do České republiky, a to převážně divokých ryb z Islandu. Fishee's vám chce dopřát jednoduchou a snadnou formou zážitek z velmi rychle připraveného zdravého a chutného pokrmu za použití kvalitních surovin. Omáčky si sami vyvíjí, přičemž používají pouze přírodní suroviny zcela bez chemie a barviv.

Skladování

Skladujte při teplotách od -1°C do +2°C.

Výrobce

Fishee's s.r.o.
Jeremenkova 1171/102a
140 00  Praha 4
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Treska obecná
Marináda
Řepkový olej plně ztužený
Koření
Cibule
Pepř
Česnek
Kari
Kurkuma
Paprika
Bylinky
Petržel
Bazalka
Oregano
Jedlá sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota630 kJ/150 kcal
Tuky7.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.6 g
Sacharidy4 g
z toho cukry0.2 g
Bílkoviny16 g
Sůl1.5 g
Vláknina g

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.