Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Fishee's Mix marinovaných chlazených ryb

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Fishee's Mix marinovaných chlazených ryb k rychlé přípravě zdravého a chutného pokrmu.

Pro Ready to Cook! se používají islandské ryby, které mají certifikaci MSC. Tato certifikace znamená, že jsou ryby loveny tak, aby byla zachována přirozená obnova jejich reprodukce.

Vláda na Islandu rybolov přísně kontroluje a stanovuje roční kvóty pro rybolov, tedy kolik jakého druhu ryb se může vylovit a každý výlov a prodej ryb je dohledatelný - ryby mají svůj certifikát, kdy a na jaké lodi a v jaké oblasti byly vyloveny. Ryby jsou po výlovu ihned filetovány, čímž se zajistí jejich co nejdelší čerstvost a do 48 hodin jsou dopraveny do České republiky.

Proč dováží čerstvé ryby letecky právě z Islandu?

Důvodů je hned několik. Rybolov je zde vládou kontrolovaný, stanovují se roční kvóty a dohlíží se velmi přísně na jejich dodržování. Je to tedy velmi šetrný způsob k životnímu prostředí. Vybírají si i způsob rybolovu, a to tzv. "line fishing" tedy pomocí háčků na dlouhých vlascích, čímž se loví jen konkrétní ryby a jedná se o nejšetrnější způsob rybolovu. Vody okolo Islandu jsou neznečištěné a velmi chladné, ryby mají ideální podmínky, jejich svalovina je kvalitní a maso velmi chutné s nízkým obsahem tuku.

Použití

Misku vložíme do rozpálené trouby a bez otáčení pečeme 12-16 minut podle požadované míry propečenosti. Můžeme také upravovat na pánvi či na grilu. V tomto případě ryby pravidelně otáčíme a během 6-8 minut máme hotovo.

O výrobci

Společnost Fishee's působí na trhu již od roku 2016 jako přímý dovozce čerstvých chlazených ryb do České republiky, a to převážně divokých ryb z Islandu. Fishee's vám chce dopřát jednoduchou a snadnou formou zážitek z velmi rychle připraveného zdravého a chutného pokrmu za použití kvalitních surovin. Omáčky si sami vyvíjí, přičemž používají pouze přírodní suroviny zcela bez chemie a barviv.

Skladování

Skladujte při teplotách od -1°C do +2°C.

Výrobce

Fishee's s.r.o.
Jeremenkova 1171/102a
140 00  Praha 4
Česká republika

Složení

Losos atlantický
Treska obecná
Mořská štika
Marináda
Řepkový olej plně ztužený
Koření
Pepř
Kari
Cibule
Paprika
Jedlá sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota965 kJ/231 kcal
Tuky16 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.1 g
Sacharidy3.5 g
z toho cukry0.2 g
Bílkoviny18 g
Sůl1.1 g
Vláknina g

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.