Farma Druhaz Krůtí guláš mix

cca 0,64 kg
Od českého farmářePrémiová kvalita
cca 171,47 Kč 269,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Krůtí kostky na guláš z horního stehna prémiové kvality.

Krůty pochází z vlastních, farmářských chovů, kde mají volný výběh. Výsledkem je kvalitní a šťavnaté maso, s mírně tmavší barvou a pevnější svalovou strukturou.

Věděli jste, že…

  • krůtí maso patří mezi 14 superpotravin
  • ideální volba při dietách
  • minimální obsah tuku
  • vysoký obsah bílkovin
  • lehce stravitelné

Vakuově baleno.

Použití

Maso je vhodné k přípravě všech druhů pokrmů v minutkové i v klasické kuchyni, pro přípravu polévek, předkrmů i hlavních chodů.

Tip! Ochutnejte krůtí stew se zeleninou připravené podle následujícího receptu:

V širokém kastrolu rozpalte olej a zprudka na něm orestujte dohněda krůtí maso nakrájené na kostky. Přisypte nakrájenou cibuli a po chvíli i na velké kusy nakrájenou mrkev, dva celery, hrst malých žampionů a najemno nasekané stroužky česneku. Opékejte dozlatova, poté zasypte lžící uzené papriky, nechte rozvonět a zalijte horkou vodou tak, aby bylo maso skoro ponořené. Osolte, opepřete a přidejte kmín a tymián. Poté 10 minut duste pod pokličkou. Následně přidejte na kostky nakrájené brambory. Po 15 minutách přihoďte na kousky natrhaný kadeřávek a duste ještě 10–15 minut, až budou brambory a maso měkké.

O výrobci

Farma Druhaz je česká společnost se sídlem v Sedlčanech, která působí na trhu od roku 2009. Firma se zaměřuje především na chov krůt a kuřat. V jejich sortimentu ale můžete nalézt nejenom drůbeží maso a výrobky z něj, ale také kachní nebo dokonce králičí maso a jejich lahůdky.

Původ masa

Společnost odkoupila kompletní provoz chovu krůt a krůtích jatek, který je v provozu již od roku 1995, a navázala na tradici chovu drůbeže v Sedlčanech. Jatka byla kompletně zrekonstruována v roce 2004 na základě směrnic a pravidel EU a jsou držiteli osvědčení o způsobilosti pro porážku krůt a zpracování krůtího masa. Veškeré chovné i výrobní prostory i procesy jsou pod stálým veterinárním a hygienickým dozorem a v celé historii společnosti nedošlo k žádnému porušení směrnic a pravidel pro potravinářské provozy.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Farma DRUHAZ spol. s r.o.
Na Červeném hrádku 793
264 01, Sedlčany
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.