Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Farma Druhaz Krůtí guláš mix

cca 0,51 kg
Od českého farmáře
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Krůtí kostky z horního stehna vakuově balené od Farmy Druhaz.

Maso ze stehen je tmavší, pevnější a chutí vzdáleně připomíná zvěřinu.

Krůtí a ostatní drůbeží maso je v současné době velmi populární především pro svoji kvalitu a vlastnosti. Ty odpovídají trendu racionální a zdravé výživy při stále se zvyšujícím tlaku na kvalitu a prokazatelný původ suroviny. Nízké hladiny tzv. špatného cholesterolu a tuků při zachování energetické vydatnosti dělají z krůtího masa neodmyslitelnou součást stravy.

Použití

Maso je vhodné k přípravě všech druhů pokrmů v minutkové i v klasické kuchyni, pro přípravu polévek, předkrmů i hlavních chodů.

Ochutnejte krůtí stew se zeleninou připravené podle následujícího receptu:

V širokém kastrolu rozpalte olej a zprudka na něm orestujte dohněda krůtí maso nakrájené na kostky. Přisypte nakrájenou cibuli a po chvíli i na velké kusy nakrájenou mrkev, dva celery, hrst malých žampionů a najemno nasekané stroužky česneku. Opékejte dozlatova, poté zasypte lžící uzené papriky, nechte rozvonět a zalijte horkou vodou tak, aby bylo maso skoro ponořené. Osolte, opepřete a přidejte kmín a tymián. Poté 10 minut duste pod pokličkou. Následně přidejte na kostky nakrájené brambory. Po 15 minutách přihoďte na kousky natrhaný kadeřávek a duste ještě 10–15 minut, až budou brambory a maso měkké.

O výrobci

Farma DRUHAZ spol. s r.o. funguje od roku 2009. Jako hlavní činnost má chov, porážku a distribuci krůt, krůtího masa a výrobků z něj. V roce 2010 rozšířili sortiment o prodej kuřecího masa a kuřat. Později zařadili do nabídky bourané kachní maso výhradně z českých chovů a prodej ostatní chlazené i mražené drůbeže a králíků.

Původ masa

Společnost odkoupila kompletní provoz chovu krůt a krůtích jatek, který je v provozu již od roku 1995, a navázala na tradici chovu drůbeže v Sedlčanech. Jatka byla kompletně zrekonstruována v roce 2004 na základě směrnic a pravidel EU a jsou držiteli osvědčení o způsobilosti pro porážku krůt a zpracování krůtího masa. Veškeré chovné i výrobní prostory i procesy jsou pod stálým veterinárním a hygienickým dozorem a v celé historii společnosti nedošlo k žádnému porušení směrnic a pravidel pro potravinářské provozy.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Farma DRUHAZ spol. s r.o.
Na Červeném hrádku 793
264 01, Sedlčany
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Krůtí maso z horního stehna