Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

-22 %

Farma Druhaz Krůtí maso mleté

cca 500 g
Od českého farmáře
Akce do 25. 10.
cca 68,51 Kč 139,90 Kč/kg179,90 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Mleté krůtí maso vakuově balené od Farmy Druhaz.

Krůtí a ostatní drůbeží maso je v současné době velmi populární především pro svoji kvalitu a vlastnosti. Ty odpovídají trendu racionální a zdravé výživy při stále se zvyšujícím tlaku na kvalitu a prokazatelný původ suroviny. Nízké hladiny tzv. špatného cholesterolu a tuků při zachování energetické vydatnosti dělají z krůtího masa neodmyslitelnou součást stravy.

Použití

Maso je vhodné k přípravě všech druhů pokrmů z mletého masa, ať už jsou to hamburgery, sekaná, karbanátky či mleté maso s cibulkou.

Připravte si lehké krůtí karbanátky podle následujícího receptu:

K mletému masu přidáme prolisovaný česnek, sůl, pepř a čerstvé či sušené bylinky. Přilijeme lžičku olivového oleje a dle potřeby zahustíme kukuřičnou strouhankou. Z masové směsi tvoříme vlhkýma rukama karbanátky, které klademe do pekáče vyloženého pečicím papírem. Karbanátky pokapeme olivovým olejem a dáme je péct do trouby vyhřáté na 180 °C asi na půl hodiny. Krůtí karbanátky podávejte s vařenými brambory či bramborovou kaší nebo s pečivem a čerstvou zeleninou.

O výrobci

Farma DRUHAZ spol. s r.o. funguje od roku 2009. Jako hlavní činnost má chov, porážku a distribuci krůt, krůtího masa a výrobků z něj. V roce 2010 rozšířili sortiment o prodej kuřecího masa a kuřat. Později zařadili do nabídky bourané kachní maso výhradně z českých chovů a prodej ostatní chlazené i mražené drůbeže a králíků.

Původ masa

Společnost odkoupila kompletní provoz chovu krůt a krůtích jatek, který je v provozu již od roku 1995, a navázala na tradici chovu drůbeže v Sedlčanech. Jatka byla kompletně zrekonstruována v roce 2004 na základě směrnic a pravidel EU a jsou držiteli osvědčení o způsobilosti pro porážku krůt a zpracování krůtího masa. Veškeré chovné i výrobní prostory i procesy jsou pod stálým veterinárním a hygienickým dozorem a v celé historii společnosti nedošlo k žádnému porušení směrnic a pravidel pro potravinářské provozy.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Farma DRUHAZ spol. s r.o.
Na Červeném hrádku 793
264 01, Sedlčany
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Krůtí maso mleté
Kuchyňská sůl1 %