Farma Druhaz Krůtí maso mleté

cca 450 g
Od českého farmáře
cca 89,96 Kč 199,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Mleté krůtí maso s přídavkem soli v prémiové kvalitě.

Krůty pochází z vlastních, farmářských chovů, kde mají volný výběh. Výsledkem je kvalitní a šťavnaté maso, které se následně nechá jemně namlít a celá směs se nakonec mírně osolí.

Věděli jste, že…

  • krůtí maso patří mezi 14 superpotravin
  • ideální volba při dietách
  • minimální obsah tuku
  • vysoký obsah bílkovin
  • lehce stravitelné

Vakuově baleno.

Použití

Maso je vhodné k přípravě všech druhů pokrmů z mletého masa, ať už jsou to hamburgery, sekaná, karbanátky či mleté maso s cibulkou.

Tip! Připravte si lehké krůtí karbanátky podle následujícího receptu:

K mletému masu přidáme prolisovaný česnek, sůl, pepř a čerstvé či sušené bylinky. Přilijeme lžičku olivového oleje a dle potřeby zahustíme kukuřičnou strouhankou. Z masové směsi tvoříme vlhkýma rukama karbanátky, které klademe do pekáče vyloženého pečicím papírem. Karbanátky pokapeme olivovým olejem a dáme je péct do trouby vyhřáté na 180 °C asi na půl hodiny. Krůtí karbanátky podávejte s vařenými brambory či bramborovou kaší nebo s pečivem a čerstvou zeleninou.

O výrobci

Farma Druhaz je česká společnost se sídlem v Sedlčanech, která působí na trhu od roku 2009. Firma se zaměřuje především na chov krůt a kuřat. V jejich sortimentu ale můžete nalézt nejenom drůbeží maso a výrobky z něj, ale také kachní nebo dokonce králičí maso a jejich lahůdky.

Původ masa

Společnost odkoupila kompletní provoz chovu krůt a krůtích jatek, který je v provozu již od roku 1995, a navázala na tradici chovu drůbeže v Sedlčanech. Jatka byla kompletně zrekonstruována v roce 2004 na základě směrnic a pravidel EU a jsou držiteli osvědčení o způsobilosti pro porážku krůt a zpracování krůtího masa. Veškeré chovné i výrobní prostory i procesy jsou pod stálým veterinárním a hygienickým dozorem a v celé historii společnosti nedošlo k žádnému porušení směrnic a pravidel pro potravinářské provozy.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Farma DRUHAZ spol. s r.o.
Na Červeném hrádku 793
264 01, Sedlčany
Česká republika