Kachní prso Magret

cca 280 g
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Maďarsko,

Chlazené kachní prso s kůží bez kosti té nejvyšší kvality.

Magret neboli maigret je označení pro filety z prsou kachen nebo hus s kůží, které obsahují podkožní tuk pokrývající prsní sval. Tato kachní prsa jsou ze zadní strany dokonale očištěna od stripsu či inerfilé (vnitřní sval prsou). Prsa pocházejí z vykrmených kachen z maďarských farem a díky silnější vrstvě tukového krytí má maso velmi výraznou chuť.

Balení obsahuje 1 kus. 

Použití

Kachní prsa jsou ideální volbou na pečení, můžete je využít ale i ke smažení, ke grilování nebo je lze například vyudit.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Kachní prsa můžete využít například v receptu: kachní prsa s pomeranči. Dobrou chuť!

O výrobci

Husí játra od Filipa Töpfera je česká společnost, jejíž příběh se píše již několik desítek let. Podnik vychází z poctivých a řemeslných tradic, které používaly naše babičky. Zaměřuje se na výrobu masných lahůdek z tučných husích nebo kachních jater foie gras, anebo prodej jejich masa. Všechna drůbež je dovážená z maďarských farem.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C. 

Výrobce

Husí játra spol. s r.o.
Budečská 851/28
120 00, Praha 2
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.