Český Kapr - filet s kůží (čerstvé)

cca 500 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 5 DNŮ

Vyprodáno. Očekáváme dnes.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Zákazníci Rohlik milují!

Důkazem je více než 22 tisíc hodnocení v Googlu s průměrnou hodnotou 4,9 hvězdičky. Nakupujte u nás a zamilujte se také.

Čerstvý kapří filet s kůží, vakuově balený s prořezávanými kostmi. 

Filety z kapra stačí jen ochutit a připravit v tradičním trojobalu přesně tak, jak to máte rádi. Během chvíle máte připravenou štědrovečerní večeři a můžete si tak užívat čas s vaší rodinou.

Použití

Kapr v české kuchyni je naprosto nepostradatelný nejenom na Vánoce.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Kapra můžete využít například v receptech na smaženého kaprakapra se smetanovou omáčkoukapra namodro nebo vyzkoušejte recept na salát z kapra

O výrobci

Zpracovna ryb Klatovy je česká firma, která na trhu působí od roku 1998. Celoročně se podnik zabývá chovem a následným prodejem zpracovaných čerstvých a mražených ryb. Dále se věnuje výrobě rybích produktů, prodejem zvěřiny a mořských ryb. Společnost dbá na kvalitu, a proto nepoužívá při výrobě žádné konzervační látky. Zpracovna ryb Klatovy vyhrála ocenění v soutěži Regionální potravina Plzeňského kraje.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Zpracovna ryb Klatovy a.s.
Říční lázně 423
339 01, Klatovy

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kapr obecný

Alergeny

Ryby
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.