Losos uzený - bříška

cca 360 g
Vyprodáno. Očekáváme v pátek.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Norsko,

Uzený losos má jemnou chuť a jeho maso se rozpouští v ústech. 

Losos je dravá tažná ryba z čeledi lososovitých, která žije většinu života v moři.

Použití

Uzený losos je výbornou ingrediencí pro přípravu pomazánek a Sake maki. Jeho použití je však především formou tepelného zpracování. Uvařte si například tyto výborné špagety s uzeným lososem podle následujího receptu:

Špagety uvařte ve vroucí osolené vodě podle návodu na obalu. Sceďte je a udržujte teplé. Na středně velké pánvi rozehřejte olej, přidejte cibuli a 2 hrsti solených kaparů a opékejte 2 minuty. Přilijte bílé víno a nechte většinu tekutiny odpařit. Vmíchejte zakysanou smetanu a minutu zahřívejte. Nakonec do pánve přendejte těstoviny, petrželku a 100 g uzeného lososa a opatrně promíchejte. Jednotlivé porce podávejte s parmazánem.

O výrobci

Zpracovna ryb Klatovy je česká firma, která na trhu působí od roku 1998. Celoročně se podnik zabývá chovem a následným prodejem zpracovaných čerstvých a mražených ryb. Dále se věnuje výrobě rybích produktů, prodejem zvěřiny a mořských ryb. Společnost dbá na kvalitu, a proto nepoužívá při výrobě žádné konzervační látky. Zpracovna ryb Klatovy vyhrála ocenění v soutěži Regionální potravina Plzeňského kraje.

Skladování

Skladujte při teplotě 1–5 °C.

Výrobce

Zpracovna ryb Klatovy a.s.
Říční lázně 423
339 01   Klatovy
Česká republika

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.