Ecoproduct

Ecoproduct BIO Hovězí maso váleček

cca 0,52 kg

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 21 DNŮ

Prémiová kvalitaOd českého farmářeBIO

cca

 260,30 Kč 499,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

500+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Využijte naši 100% záruku spokojenosti

Pokud vám něco nebude vyhovovat, vrátíme vám peníze bez jakýchkoli otázek.

Hovězí váleček je velmi chutné a libové maso jemně prorostlé tukem, které je perfektní na přípravu svíčkové nebo tataráku.

  • Zabaleno: ve vakuu
  • Suché zrání: 8-12 dní

Maso ve společnosti ecoproduct zraje 8-12 dní. Zrání je suché. Původ masa je z ČR. Maso pochází z mladého býka do 24 měsíců nebo býka starého maximálně 30 měsíců, z jalovice velmi výjimečně.

Hovězí váleček je částí kýty, který je velmi namáhaným svalem. Proto je nutná jeho dlouhá úprava, která zajistí křehkost masa.

Firma ecoproduct klade velký důraz na výběr jednotlivých kusů dobytka a maximálně dbá o citlivé a humánní zacházení se zvířaty.

Použití

Hovězí váleček je ideální na tatarák či rostbíf. Rovněž z něho můžete připravit klasiky české kuchyně jako svíčkovou na smětaně, španělského ptáčka nebo různé rolády.

O výrobci

Ecoproduct s.r.o. je společnost rodinného typu opírající se o zázemí vlastní biofarmy. Snaží se svým zákazníkům zprostředkovat prvotřídní potraviny, a to jak z vlastní produkce – z farmy Jelcovy Lhotky, tak z dalších ekofarem v regionu.

Společnost se specializuje na prodej vyzrálého hovězího, jehněčího masa a dalších produktů v bio kvalitě. Celý proces výroby masa od nákupu živého skotu po konečný prodej zákazníkům je zcela v jejich rukou.

Kladou velký důraz na výběr jednotlivých kusů skotu a maximálně dbají o citlivé a humánní zacházení se zvířaty, jak během přepravy, tak během porážky. Zvířata se před porážkou nechávají uklidnit, takže hladina stresových hormonů v mase není zvýšená jako u konvenčního hovězího a maso je proto měkčí.

Původ masa

Maso v bio kvalitě pochází výhradně z ekologických chovů speciálních masných plemen. Zvířata jsou krmena pouze rostlinnou stravou. Nesnaží se vylepšit chuť, vůni, vzhled či trvanlivost chemickými náhražkami a cizorodými látkami, zatěžujícími lidský organismus. 

Skladování

Skladujte při teplotě 0–3 °C.

Výrobce

ecoproduct s.r.o.
Jelcovy Lhotky 5
39301, Pelhřimov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 21 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Hovězí váleček v bio kvalitě

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota783 kJ/187 kCal
Tuky13 g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy g
z toho cukry g
Bílkoviny19 g
Sůl g
Vláknina g