FJORU MSC Mořský ďas filet bez kůže

cca 150 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 5 DNŮ

cca

 224,99 Kč 1 499,90 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Přivítejte novou vlastní značku ryb - Fjoru - nejlepšího odborníka na ryby ve vašem městě. Naším cílem je nejen šířit myšlenku, že ryby jsou zdrojem vysoce zdravých bílkovin, ale také podporovat udržitelnost rybářských podniků a farem, protože je známo, že ekologii máme v krvi. Fjoru je jednoduše nejlepší odborník na ryby ve vašem městě.

Dopřejte si filet z mořského ďasa, jehož delikátní a jemné maso je téměř bez kostí.

Navzdory svému specifickému půvabu je ďas vyhlášenou delikatesou v mnoha luxusních restauračních zařízeních.

Mořský ďas má výraznou chuť, která se velmi blíží chuti kraba. Struktura masa je pevná a šťavnatá. Mořský ďas je hlubinná ryba. Charakteristickým znakem je velká děsivá tlama s lucerničkou na kterou láká drobné rybky. Jedná se o volně lovenou vlazenou rybu.

Certifikace

Tyto produkty pocházejí z rybolovu, který byl nezávisle certifikován podle standardu MSC pro dobře řízený a udržitelný rybolov.www.msc.org

Použití

Filet se hodí jak ke grilování, tak k pečení či dušení.

Inspirací vám může být následující recept. Filety ďasa mořského osolíme a opepříme. Do pekáčku dáme olej, přidáme tymián a oloupaný česnek. Vložíme do předehřáte trouby a pečeme zhruba 20 minut. Podáváme s brambory nebo s ratatouille.

O výrobci

Fjord Bohemia se specializuje na zpracování veškerých čerstvých ryb a dalších mořských produktů. Další činností je uzení lososů přírodním a tradičním způsobem na bukovém dřevu, bez dodatečných konzervačních látek, včetně jejich distribuce. 

Skladování

Skladujte v lednici při teplotě 0–4 °C. Spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

Fjord Bohemia s.r.o
Za Avií 914/2
196 00 Praha - Čakovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.