Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Naše maso Vysoká roštěná s kostí z jalovice nebo volka na steak

cca 0,61 kg
Exkluzivně pro PremiumOd českého farmářePrémiová kvalitaVyzrálé maso
cca 1 199,00 Kč 1 949,90 Kč/kg
Rohlík Premium
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, produkty exkluzivně jen pro Premium a spousta dalších výhod.
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Výborná roštěná s kostí prémiové kvality.

Vysoký roštěnec patří k nejznámějším kusům masa na steak. Pochází z jalovic a volů českého strakatého skotu neboli čestru, který se vyznačuje rovnoměrným tukovým mramorováním. Nechává se stařit neboli zrát suchou cestou minimálně 50 dnů a více, a proto je křehčí, měkčí a jeho chuť je intenzivnější.

Použití

Z roštěné připravíte šťavnatý steak.

Před tepelnou úpravou necháme vždy maso alespoň půlhodiny odležet při pokojové teplotě. Do masa nepícháme a necháme jej po opečení pár minut odpočinout, aby si steak udržel všechnu šťávu. Řezníci doporučují propéct na střední stupeň propečení – tak si nejlépe vychutnáte šťavnatost a výraznou chuť masa. Dochutíme jen kvalitní mořskou solí a pepřem těsně před grilováním.

O výrobci

Řeznictví Naše maso prodává hovězí z plemene čestr, vepřové z přeštíků a uzeniny podle prvorepublikových receptur. Do řeznictví na Dlouhé ulici je dodává Amaso, které ho odebírá výhradně od tuzemských chovatelů. Řezníci se s nimi osobně znají, dbají na to, aby zvířata žila spokojený život a dohlížejí na porážku. Ve výrobně v Jenči pak maso sami bourají, nechávají zrát a vyrábějí z něj uzeniny.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

AMASO CZ, s.r.o. 
Maiselova 38
Praha 1
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vysoká roštěná100 %