Naše Miroslav Anglická slanina s obsahem masa 95 %

cca 240 g
Od českého farmáře
Vyprodáno. Očekáváme v pátek.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Anglická slanina vyrobená z vepřového bohu.

Při výrobě je zapotřebí vykostěný vepřový bok s obsahem tuku, poté se nasolí a nechá se mírně zaudit. Uzení je přírodním konzervantem. Slanina má vyšší obsah masa a nízký obsah soli.

Za doložený, tedy 100% český původ masa a receptur ručí Sklizeno, stejně jako za kvalitu a čerstvost všech produktů s maximálním obsahem masa.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Využít ji můžete ale i v teplé kuchyni.

O výrobci 

Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček, s.r.o. je rodinná společnost zabývající se výrobou a prodejem masa a uzenin. Portfolio uzenin nabízí nejen párky a klobásy, ale také trvanlivé a fermentované salámy jako je uherský salám, klobásy nebo točený salám. Dále tamější speciality jako jsou šunky a měkké salámy, a nakonec vařené masné výrobky, které zahrnují jaternice nebo tlačenky. Tento produkt značky Naše Miroslav je výsledkem spolupráce mezi Sklizeno a Řeznictvím a uzenářstvím Jan Pavlíček.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C. Po rozbalení spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.
Masarykovo náměstí 966
675 71 Náměšť nad Oslavou
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.