Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Naše Miroslav Miroslavská klobása

cca 220 g
Od českého farmářeZachraň mě za 61,80 Kč
cca 82,15 Kč 369,90 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Předností této uzeniny je mimořádně vysoký podíl masa, velmi nízký obsah soli a konzervačních látek. Produkt je navíc bez glutamanu, syntetického aroma nebo syntetických barviv. Tepelně opracovaný masný výrobek.

Za doložený, tedy 100% český původ masa a receptur ručí Sklizeno, stejně jako za prémiovou kvalitu a čerstvost všech produktů s maximálním obsahem masa a minimem aditiv

Použití

Poctivá klobása, která připomíná domácí zabíjačku, s intenzivní vůní a příchutí pravého oregana. 

O výrobci 

Veškeré maso pro výrobky pod značkou Naše Miroslav pochází z chovů v ZEAS Lysice, v ZD Sloupnice, Družstevních jatek Sádek, Agro Měřín nebo z družstva ZEPO Bořitov, případně z jiného českého a moravského chovu. Poráženo je lokálně bez dlouhého transportu a stresu zvířat, a jeho zpracování probíhá v rodinném řeznictví Jan Pavlíček v Náměšti nad Oslavou, nebo Steinhauser v Tišnově. Za 100 % český původ masa a receptur ručí Sklizeno, stejně jako za prémiovou kvalitu a čerstvost všech produktů s maximálním obsahem masa a minimem aditiv. 

Skladování

Uchovávejte při teplotě 0-4 °C. 

Výrobce

Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.
Masarykovo náměstí 966
675 71 Náměšť nad Oslavou
Česká republika

Složení

Vepřové maso95 %
Pitná voda
Jedlá sůl
Konzervant
E250 - Dusitan sodný
Pepř černý
Kmín
Paprika sladká
Česnek
Oregano
Petržel
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.