Naše Miroslav Jitrnice

cca 240 g

ZÁRUKA ČERSTVOSTI

Od českého farmáře

cca

 68,00 Kč 279,90 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Jitrnice neboli jaternice je vyrobená z vepřového masa.

Jitrnice je zabijačková lahůdka vyrobená vepřového masa, vnitřností a koření, které ji dodá aromatickou chuť i vůni. Vyznačuje se vysokým obsahem masa a nízkým obsahem soli.

Za doložený, tedy 100 % český původ masa a receptur ručí Sklizeno, stejně jako za kvalitu a čerstvost všech produktů s maximálním obsahem masa.

Tepelně opracovaný, masný výrobek.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Za studena podávejte s cibulí a octem. Chutná také opečená v kombinaci s bramborem. Využít ji můžete ale i v teplé kuchyni při prípravě jitrnicového prejtu. 

O výrobci 

Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček, s.r.o. je rodinná společnost zabývající se výrobou a prodejem masa a uzenin. Portfolio uzenin nabízí nejen párky a klobásy, ale také trvanlivé a fermentované salámy jako je uherský salám, klobásy nebo točený salám. Dále tamější speciality jako jsou šunky a měkké salámy, a nakonec vařené masné výrobky, které zahrnují jaternice nebo tlačenky. Tento produkt značky Naše Miroslav je výsledkem spolupráce mezi Sklizeno a Řeznictvím a uzenářstvím Jan Pavlíček.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.
Masarykovo náměstí 966
675 71 Náměšť nad Oslavou
Česká republika

Trvanlivost

Určeno k okamžité spotřebě

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.