• Milí zákazníci, bohužel je dnes poptávka  v oblastech Litoměřice a Měník větší, než jsme očekávali a na dnešek si již nelze objednat.
    Zobrazit více

Naše Miroslav Talián

cca 220 g
Od českého farmářeZachraň mě za 79,10 Kč

cca

 113,00 Kč 514,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Talián je druh vařeného, neuzeného párku či klobásy. 

Talián je vyrobený z hovězího a vepřového masa, do směsi se přidá aromatické koření a následně se dá do hovězího střívka. Nakonec se dá talián uvařit. Má vysoký podíl masa a nízký obsah soli.

Za doložený, tedy 100% český původ masa a receptur ručí Sklizeno, stejně jako za kvalitu a čerstvost všech produktů s maximálním obsahem masa.

Tepelně opracovaný, masný výrobek.

Použití

Doporučujeme ohřívat v páře cca 30 minut nebo ho opečte na sádle. Konzumujte s čerstvě nastrouhaným křenem, hořčicí a chlebem.

O výrobci 

Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček, s.r.o. je rodinná společnost zabývající se výrobou a prodejem masa a uzenin. Portfolio uzenin nabízí nejen párky a klobásy, ale také trvanlivé a fermentované salámy jako je uherský salám, klobásy nebo točený salám. Dále tamější speciality jako jsou šunky a měkké salámy, a nakonec vařené masné výrobky, které zahrnují jaternice nebo tlačenky. Tento produkt značky Naše Miroslav je výsledkem spolupráce mezi Sklizeno a Řeznictvím a uzenářstvím Jan Pavlíček.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C. Po rozbalení spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.
Masarykovo náměstí 966
675 71 Náměšť nad Oslavou
Česká republika

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.