Naše Miroslav Vinná klobása

cca 250 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 2 DNY

Od českého farmáře

cca

 109,98 Kč 439,90 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Vinná klobása vyrobená z vepřového a hovězího masa.

Při výrobě se jemně namele vepřové a hovězí maso. Do směsi se přidají žemle, a nakonec se nechá vinná klobása namočit do bílého vína a mléka.

Za doložený, tedy 100% český původ masa a receptur ručí Sklizeno, stejně jako za kvalitu a čerstvost všech produktů s maximálním obsahem masa.

Použití

Vinnou klobásu před konzumací osmažte na pánvi. Podávejte s bramborovým salátem nebo braborovou kaší.

O výrobci 

Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček, s.r.o. je rodinná společnost zabývající se výrobou a prodejem masa a uzenin. Portfolio uzenin nabízí nejen párky a klobásy, ale také trvanlivé a fermentované salámy jako je uherský salám, klobásy nebo točený salám. Dále tamější speciality jako jsou šunky a měkké salámy, a nakonec vařené masné výrobky, které zahrnují jaternice nebo tlačenky. Tento produkt značky Naše Miroslav je výsledkem spolupráce mezi Sklizeno a Řeznictvím a uzenářstvím Jan Pavlíček.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C. Po rozbalení spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

Řeznictví a uzenářství Jan Pavlíček s.r.o.
Masarykovo náměstí 966
675 71 Náměšť nad Oslavou
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.