Banquet Vepřové kolínko s kostí Sous vide 1ks

cca 0,86 kg
cca 154,17 Kč 179,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Vepřové koleno zadní s kostí. Tepelně opracovaný masný výrobek, vakuově balený.

Kdo by si nepochutnal na pečeném kolínku. Původně je považováno za tradiční bavorské jídlo. Hodí se k němu bramborové knedlíky a červené či kysané zelí. Ideálně je podáváno s horčicí a křenem. Maso je zcela hotové, velmi měkké a šťavnaté. Stačí jej dohřát na grilu, v troubě nebo konvektomatu a chutný pokrm je na světě.

Použití

Koleno doporučujeme ohřát při 200 °C/20 minut. Následně použít dle běžných kuchařských receptů.

Tip! Na povrchu kolínko nařežeme do mřížky, posypeme ho kmínem, trochu osolíme a vložíme do pekáče vymazaného sádlem. Oloupanou cibuli nakrájíme na kolečka, přidáme ji do pekáče ke kolenu, vše pokapeme rozpuštěným sádlem a podlijeme trochu vodou. Pekáček zakryjeme, vložíme do trouby vyhřáté na 160 °C a pečeme asi 120 minut. Během té doby podle potřeby koleno podléváme vývarem z hrnce a koleno potíráme vypečenou šťávou. Před dopečením koleno odkryjeme a dopečeme, aby získalo křupavou kůrčičku. Upečené maso nakrájíme na plátky a podáváme s čerstvým chlebem a sterilovanými cibulkami.

O výrobci

Bidfood se objevil na trhu už roku 1990 v dánském zastoupení společnosti Nowaco. Zabývá se především distribucí mražených a chlazených potravin.

Společnost dále vyvíjí a vyrábí potraviny s vlastními značkami. Má pod křídly hned několik vlastních značek jako jsou například Nowaco, Prima, Petron, Gurmet, Banquet, Drůbež Dýšina, Bagetier, Dobroty babičky Kláry, Coronet a také Meliko.

Skladování

Skladujte maximálne 5 dní při teplotě 2–8 ºC. Po otevření zpracujte do 48 hodin.

Výrobce

Bidfood Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01 Kralupy nad Vltavou
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.