Five Star Tuňák kousky ve vlastní šťávě

185 g
Denní kontrola cen
 44,90 Kč 242,70 Kč/kg
Země původu: Vietnam,

Kousky delikátního tuňáka (Katsuwonus pelamis) ve vlastní šťávě. Tuňák patří mezi nejoblíbenější ryby k lovu a ke konzumaci. Maso obsahuje zdravé tuky, a proto by neměl chybět v jídelníčku sportovce nebo u toho, kdo se chce stravovat zdravě a dietně.

Použití

Tuňákové kousky mají všestranné použití, vyrobit z nich můžete lehké, a především rychlé pokrmy. Vychutnejte si ho buď samostatně jen s opečenou bagetkou, nebo můžete tuňákem obohatit různé druhy salátů a těstovin. Vyzkoušet můžete tuňákovou pomazánku, která perfektně doplní každou hostinu.

O výrobci

FOODTECH je inovativním průkopníkem a jedním z předních vývozců konzerv z tuňáků ve Vietnamu.
Od založení společnosti vyrábí široký sortiment konzervovaných výrobků. V současné době je hlavním předmětem činnosti konzervovaný tuňák a makrela konzervovaná.

Společnost usiluje o výrobu konzervovaných rybích výrobků s nejvyššími standardy kvality a s důrazem na detaily v oblasti výroby. Přísné a profesionální obchodní praktiky zajištěné efektivitou, nákladovou efektivitou a kvalitou produktů a služeb slouží k optimalizaci nabídky produktů tak, aby vyhovovaly všem požadavkům zákazníků na různých a rozšířených trzích.

Skladování

Skladujte při teplotě +4°C až +25°C a relativní vlhkosti do 80%.

Výrobce

Foodtech JSC
Api Xa Nhut Cahnh Huyen
Ben Luc, Thin Long An
Vietnam