Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Kotányi Burger American koření

25 g
19,90 Kč 796,00 Kč/kg
Země původu: Rakousko,

Sypký kořenicí přípravek. Burger American je skvělý na masové i veggie burgery. Je ideální pro milovníky barbecue. Burgerům dodá oblíbenou lehce kouřovou chuť.

Použití

Použijte pro dochucení masa na burgery. 

O výrobci

Vše začalo v roce 1881 s Janosem Kotányi a paprikou. Jedinečná papriková směs rychle dobyla Vídeň. Brzy se výroba rozrostla o vynikající koření a bylinky z celého světa.Různé země a kultury si vyvinuly různé potřeby, vkus a zvyky. A protože je důraz společnosti kladen na potěšení pocházející z potravin, je vždy jejím hlavním cílem zajistit co nejlepší možnou chuť. 

Sortiment zahrnuje 4500 položek pro 20 různých zemí. Více než sto třicet let staví KOTÁNYI své podnikání na svých firemních hodnotách. Tyto hodnoty spojuje vášeň, rodinná hrdost, podnikavý duch a kreativita. Společnost vždy zůstává věrna svému poslání: "Inspirace pro vaření. Život s vášní."

Skladování

Skladujte a uchovávejte v chladu a suchu.

Výrobce

Výrobce
Kotányi GmbH
A-2120 Wolkersdorf
PF66, Rakousko

Složení

Jedlá sůl s jódem
Jedlá sůl
Jodid draselný
Cibule
Česnek
Uzená paprika
Sladká paprika
Kajenský pepř
Chilli
Hnědý cukr
Cukr
Třtinový sirup
Sirup karamelizovaného cukru
Římský kmín
Pepř
Karamelizovaný cukr
Karamel
Maltodextrin
Přírodní aroma

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota kJ/ kcal
Tuky g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy g
z toho cukry g
Bílkoviny g
Sůl g
Vláknina g

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Sójové boby
Mléko
Celer
Hořčice
Sezamová semena
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.