Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Kotányi Gril zelenina koření bez soli

20 g
19,90 Kč 995,00 Kč/kg
Země původu: Rakousko,

Sypký kořenicí přípravek. Kotányi Gril zelenina dodá čerstvé zelenině pikantní chuť a aroma cibule, česneku a středomořských bylin. Obratem ruky dosáhnete skvělé chuti. 

Použití

Pro obohacení chuti grilovaných rajčat, paprik a ostatní zeleniny, stejně jako brambor, zapékaných pokrmů a ostatních specialit připravovaných na grilu včetně masa.

O výrobci

Vše začalo v roce 1881 s Janosem Kotányi a paprikou. Jedinečná papriková směs rychle dobyla Vídeň. Brzy se výroba rozrostla o vynikající koření a bylinky z celého světa.Různé země a kultury si vyvinuly různé potřeby, vkus a zvyky. A protože je důraz společnosti kladen na potěšení pocházející z potravin, je vždy jejím hlavním cílem zajistit co nejlepší možnou chuť. 

Sortiment zahrnuje 4500 položek pro 20 různých zemí. Více než sto třicet let staví KOTÁNYI své podnikání na svých firemních hodnotách. Tyto hodnoty spojuje vášeň, rodinná hrdost, podnikavý duch a kreativita. Společnost vždy zůstává věrna svému poslání: "Inspirace pro vaření. Život s vášní."

Skladování 

Skladujte a uchovávejte v chladu a suchu.

Výrobce

Kotányi GmbH
A-2120 Wolkersdorf
PF66, Rakousko
 

Složení

Česnek
Cibule
Hnědý cukr
Cukr
Třtinový sirup
Sirup karamelizovaného cukru
Rozmarýn
Hořčičné semínko
Tymián
Kmín
Saturejka
Bazalka
Pepř
Olivový olej
Estragon

Alergeny

Hořčice
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.