MeatPoint IQ Párek PREMIUM bezdusitanový

cca 410 g
Od českého farmáře
cca 163,32 Kč 399,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Masité párky ze stařeného BIO hovězího masa z ekologického chovu v Krušných horách a z farmářského vepřového.

Bez lepku, bez alergenů, žádné stabilizátory, ochucovadla nebo barviva. Ručně motané párky, připravené s láskou a péčí našim řezníkem, takže je to ten nejlepší párek, co si můžete dopřát Vy i Vaše děti!

Farma se nachází v obci Kámen v Kraslicích, kde chovají plemena Aberdeen Angus a Masný Simentál dle přísných norem ekologického zemědělství. Zvířata jsou chována bezstresově - po většinu roku žijí volně na pastvinách a jejich jedinou stravou je tráva z místních horských pastvin. Poráží se šetrným způsobem v bezstresových jatkách přímo na farmě a následně nechávájí vyzrát po dobu 2–3 týdnů.

Veškerá masa z MeatPoint prochází procesem tzv. staření (zrání masa), kdy se hovězí maso stává křehčí a získává výraznější chuť. Důležitým faktorem pro správné zrání masa je technologická kázeň při porážce a následném zpracovávání.

Použití

Tento párek má klasické a tradiční použití jako běžné výrobky tohoto typu – odlehčená a kvalitní svačina či večeře. Své uplatnění najde jistě v především u dětí oblíbeném párku v rohlíku.

O výrobci

Meatpoint je parta farmářů z Krušných hor, kteří na 1300 ha volně chovají prvotřídní hovězí dobytek už od roku 1994. Před lety se rozhodli, že nechtějí používat žádnou chemii, a proto chovají zvířata přirozeným způsobem bez antibiotik a hormonů. Všechno si dělají sami, takže se za své produkty můžou zaručit od vidlí až po vidličku.

Jejich cílem je vrátit chuť českému hovězímu. Chtějí Čechy naučit, že hovězí maso není něco tvrdého, co jim nechutnalo ve školní jídelně. A proto spojují to nejlepší z krušnohorských tradic s nejmodernějšími technologiemi. Podstatná je pro ně kvalita masa, kterou zákazníkům nabízí.

„Spolupráce s Rohlíkem nám umožňuje dostat se na talíř i těm, kteří to mají do naší prodejny daleko. S firmou máme nejlepší zkušenosti po celou dobu procesu.“

Skladování

Uchovávejte v teplotě 0–2 °C, po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

RVES Bublava s.r.o.
Bublava 174
358 01

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Hovězí maso68 %
Vepřové maso29 %
BIO koření1 %
Sůl2 %
Skopové střívko