Johnson's® Bublinková koupel & mycí gel 2v1

500 ml
Doporučená cena
 134,90 Kč 
149,90 Kč269,80 Kč/l
Země původu: Itálie,

Gel umývá, aniž by vysušoval jemnou pokožku a k očím je stejně šetrný jako čistá voda. Jak vaše dítě roste, mění se požadavky na péči o jeho pokožku. Tento produkt pro děti je speciálně navržen tak, aby byl jemný k vyvíjející se pokožce.

  • Hypoalergenní.
  • Testovaný pediatry a dermatology.

Pro výrobu jsou vybírány pouze vysoce kvalitní ingredience, které jsou dostatečně šetrné pro děti. Proto společnost zamítla více než 400 složek, které neodpovídají standardům Best for Baby™.

Použití

Přidejte do tekoucí vody a promíchejte rukou pro bohatou pěnu a velké bubliny. 

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a specializuje se na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby, Neutrogena, výrobky Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Skladování

Skladujte v suchu a mimo dosah slunečního záření.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 –⁠ Jinonice 
Česká republika