Qualivo

Qualivo Frankfurtský párek

cca 0,52 kg

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 7 DNŮ

Prémiová kvalitaOd českého farmáře

cca

 194,09 Kč 369,90 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

3000+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Frankfurtský párek vyrobený z prémiového maso Qualivo. 

Za luxusním masem z Qualiva nestojí žádný trik. Jen náležitá péče o každé zvíře, respekt k jeho potřebám a špičkové krmivo podle švýcarské receptury. 

  • výjimečně jemné a chutné 
  • atraktivní struktura a barva bez nežádoucích pachutí (obzvláště u tuku)
  • vysoký kulinářský zážitek i z běžnějších řezů

Qualivo je prémiové maso produkované podle unikátní švýcarské metody krmení a chovu s důrazem na imunitu a zdraví zvířat. Výsledkem je velice křehké, lehce stravitelné maso s krátkou dobou kuchyňské úpravy.

Sofistikovaný koncept chovu a prémiové krmivo zabezpečuje špičkovou úroveň zdraví zvířat a skvělou chuť masa. Jednoznačný rozdíl ve stabilitě kvality v čase, krátké době kuchyňské úpravy spojené s prémiovou křehkostí, chutí, barvou a strukturou masa je potvrzeno dlouhodobou existencí této značky.

Vepřové i hovězí maso pochází z českého chovu v Choťovicích. Porcování probíhá na farmě v Choťovicích. 

Použití

Párky jsou výborné i bez tepelné úpravy. Lze je si je vychutnat i ohřáté nebo jako součást pokrmu. Již název nás inspiruje pro přípravu frankfurtské polévky podle následujícího postupu:

Na sádle dozlatova osmahneme nakrájenou cibuli, přidáme mouku a také krátce osmahneme. Ke konci posypeme paprikou, aby se hezky zabarvila. Za stálého míchání zředíme vývarem, povaříme a dochutíme pepřem a vegetou. Přidáme mléko, párky na kolečka a ještě krátce povaříme. Můžeme přidat i krájenou petrželovou nať. Podáváme s pečivem. Dobrou chuť!

O výrobci

Maso z Choťovic je rodinná farma zabývající se především chovem a porážkou prasat. Další činností je porcování nejen vepřového, ale všech druhů zvířat. 

Hlavní rozdíl oproti tradičnímu, čistě organickému nebo konvenčnímu způsobu produkce masa, je způsob krmení. Zvířata jsou krmena výhradně krmnými směsmi Qualivo, senem nebo slámou. Krmivo je vyráběno buď přímo společností Hofmann Nutrition AG, nebo je mícháno podle jejích receptur. Obsahuje striktně kontrolované  komponenty, které jsou optimálně přizpůsobeny věku a vývoji zvířat. Qualivo zvířata jsou vždy perfektně krmena a vybalancována.

Skladování

Po otevření spotřebujte do 48 hodin. Skladujte při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Ing. Karel Horák
Žehuň 116
289 05  Žehuň
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové maso50 %
Hovězí maso25 %
Sůl
Voda
Koření
Pepř
Koriandr
Muškátový ořech
Paprika
Zázvor
Maltodextrin
Aroma
Antioxidant
E300 - Kyselina L-askorbová
Kvasniční extrakt
Konzervant
E250 - Dusitan sodný
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.