Třemošenská uzenina Vepřová roláda s mozarellou a sušenými rajčaty

cca 1,4 kg
cca 490,70 Kč 349,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Výborná vepřová roláda pro gurmány, s mozarellou a sušenými rajčaty.

Vepřové maso, které skvěle doplní jemná krémová mozzarella v kombinaci s výraznou nasládlou chutí sušených rajčat a aromatických bylinek. S touto roládou můžete pohostit i svou návštěvu. Již s prvním ochutnáním se do této rolády zaručeně zamilujete. 

Použití

Obsah obalu, roládu i s gelovým vývarem vložíme do pekáče a necháme v troubě nebo konvektomatu důkladně prohřát. Roládu nakrájíme. Síťka není jedlá a musí se před konzumací odstranit. Vhodnou přílohou je vařený brambor, hranolky, nebo rýže.

O výrobci

Třemošenská uzenina je nová mladá firma, která vznikla v roce 2017. Impulzem pro založení podniku byla vášeň k řeznickému řemeslu, do kterého se majitelka okamžitě zamilovala. Firma vyrábí vyhlášené klobásky, šunky i paštiky. Posláním Třemošenské uzeniny je dodávat zákazníkům zboží vyráběné podle tradičních receptur.

Třemošenská uzenina

Skladování

Skladujte při teplotě od 0–7 °C.

Výrobce

Třemošenská uzenina s.r.o.
Brožíkova 862
330 11 Třemošná
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.