Van den Veer Gouda s červeným pestem výkroj

cca 130 g

cca

 95,91 Kč 729,90 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Holandsko,

Tradiční holandská gouda doplněná o červené pesto a bazalku.

Gouda je přírodní polotvrdý sýr z kravského pasterovaného mléko. Sýrové těsto se poté nechá zrát několik týdnů, díky čemuž získá sýr na té správné intenzivní chuti.

Holadnská kvalita

Sýr Van den Veer představují luxusní kolekci výkrojů dělaných z těch nejlepších holandských bochníků sýra, zrajících podle tradičních receptur na dřevěných policích pod voskem. Jedině tak může dojít k požadovanému přírodnímu zrání a zaručení výtečné plné chuti. 

Použití

Sýr si nejlépe ho vychutnáte se sklenkou červeného vína, skvěle ladí třeba s portským. 

O výrobci 

Hazeleger je moderní společnost z Holandska, původně založená jako rodinný podnik pro výrobu vlastních celých sýrů. Nyní se společnost věnuje zrání, krájení a balení sýrů, které rozváží po celém světě. Jako nezávislý rodinný podnik není společnost spojena s velkou mléčnou společností, takže možnosti s nimi jsou nekonečné.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 4–8 °C.

Výrobce

Hazeleger Kaas B. V.
Hanzeweg 37,
3771 NG Barneveld,
Holandsko

Trvanlivost

Určeno k okamžité spotřebě

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.