Pekárna Harmonia Bezlepková bábovka (mražená)

250 g
Mražené
 90,90 Kč 363,60 Kč/kg
Země původu: Slovenská republika,

Bezlepková mražená bábovka určená pro bezlepkovou dietu nebo pro ty, kdo se snaží lepek ve svém stravování omezit. Bábovka obsahuje do 20 mg/kg lepku.

Lahodně jemná bábovka je jednou ze specialit Pekárny Harmonia! Neodolatelně vláčné těsto lité do formy rondo vytvoří krásný vzhled, který může reprezentovat vaši kuchyň při nečekané návštěvě.

Použití

Pečivo můžete nechat rozmrazit volně nebo je vhodné pro ohřátí v troubě. Po rozmrazení spotřebujte do 48 hodin. Ideální ke snídani či svačině. Vychutnat si ji můžete ale i jako sladkou tečku ke kávě či čaji.

O výrobci 

Společnost Pekárna Harmonia vznikla v roce 1992 původně pod názvem "Wiener pekárny". Do dvou let se vyprofilovala jako pekárna specializovaná na výrobu bezlepkových produktů. Již více než 25 let vyrábí bezlepkové chleby, předpečené pečivo, listové těsto, štrúdly, záviny, bábovky, zákusky, dorty, trvanlivé suché pečivo a krekry. 

Skladování

Skladujte v mrazničce při teplotě -18 °C a nižší. Po rozmrazení znova nezmrazujte. 

Upozornění

Produkt obsahuje deproteinovaný pšeničný škrob, ve kterém je odstraněná alergenová bílkovinná část. Proto tento produkt mohou bez omezení konzumovat bezlepkáři, kteří jsou alergičtí na pšeničný škrob zpracovaný ve formě lepku. Produkt ale není vhodný pro alergiky, kteří jsou alergičtí na pšeničný škrob ve kterékoliv podobě, tedy i ten deproteinovaný.

Výrobce

Pekáreň Harmónia
Michalská 6
811 01  Bratislava
Slovenská republika