Pekárna Harmonia Makovo-malinový dortík bezlepkový (mražený)

2 ks
Mražené
 69,90 Kč 34,95 Kč/ks
Země původu: Slovenská republika,

Makovo-malinový bezlepkový dortík je určený pro bezlepkovou dietu nebo pro ty, kteří se snaží lepek ve svém stravování omezit. Balení obsahuje 2×90 g.

Kombinace máku a malin možná není příliš častá, ale věřte, stojí za to ji vyzkoušet! Mák společně s máslem vytvoří krustičku, která je vespod i navrchu dortíku. Šlehačka se smetanou a bílou čokoládou vytvoří lahodný krém, který skvěle doplňuje sladkokyselá chuť malin. Toto netradiční spojení spolu snoubí chuť, které jistě nikdo neodolá.

Použití

Pečivo můžete nechat rozmrazit volně nebo je vhodné pro ohřátí v troubě. Po rozmrazení spotřebujte do 48 hodin. Ideální ke snídani či svačině. Vychutnat si ji můžete ale i jako sladkou tečku ke kávě či čaji.

O výrobci 

Společnost Pekárna Harmonia vznikla v roce 1992 původně pod názvem "Wiener pekárny". Do dvou let se vyprofilovala jako pekárna specializovaná na výrobu bezlepkových produktů. Již více než 25 let vyrábí bezlepkové chleby, předpečené pečivo, listové těsto, štrúdly, záviny, bábovky, zákusky, dorty, trvanlivé suché pečivo a krekry. 

Skladování

Skladujte v mrazničce při teplotě -18 °C a nižší. Po rozmrazení znova nezmrazujte. 

Upozornění

Produkt obsahuje deproteinovaný pšeničný škrob, ve kterém je odstraněná alergenová bílkovinná část. Proto tento produkt mohou bez omezení konzumovat bezlepkáři, kteří jsou alergičtí na pšeničný škrob zpracovaný ve formě lepku. Produkt ale není vhodný pro alergiky, kteří jsou alergičtí na pšeničný škrob ve kterékoliv podobě, tedy i ten deproteinovaný.

Výrobce

Pekáreň Harmónia
Michalská 6
811 01  Bratislava
Slovenská republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 121 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.