Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Alete BIO Zeleninové lasagne

250 g
BIO
59,90 Kč 239,60 Kč/kg
Země původu: Německo,

Zeleninové lasagne v BIO kvalitě.

Vhodné k podávání od ukončeného 1 roku věku dítěte. Lasagne jsou bez přídavku cukrů - obsahují pouze přirozeně se vyskytující cukry. Pokrm je bez přídavku barviv, konzervantů, aromat a zvýrazňovačů chuti.

Použití

Vhodné jako kompletní oběd nebo večeře. Při oddělení tekutiny stačí zamíchat. Používejte plastovou lžičku, abyste nepoškodili skleničku. Otevřenou skleničku nebo potřebné množství ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Přezkoušejte teplotu.

O výrobci

Alete je firma, která na trhu působí již od roku 1936, tehdy se na trhu objevilo jejich první kojenecké mléko. Vzhledem k vysoké poptávce se později výroba rozšířila i o zeleninové příkrmy, instantní kaše a dezerty. Alete pracuje s několika farmáři, kteří dodávají čerstvou zeleninu, a snaží se zajistit pro malé děti to nejlepší. 

Skladování

Neotevřené balení skladujte do max. 25°C. Po otevření neohřátou část skladujte v chladničce (7°C) a spotřebujte do 2 dnů.

Upozornění

Příkrm dávejte dítěti pod dozorem, když sedí a umí již žvýkat. Při otevření musí víčko klapnout.

Výrobce

Alete GmbH 
Siemensstraße 21
D-61352 Bad Homburg v.d.H
Německo

Složení

Zelenina46 %
Rajčatový protlak68.5 %
Mrkev21.7 %
Cuketa9.8 %
Odstředěné mléko
Vařené těstoviny18 %
Krupice z tvrdé pšenice
Voda
Cibule
Rýžová krupice
Řepkový olej
Tvrdý sýr1 %
Škrob
Slunečnicový olej
Sušené odstředěné mléko
Jedlá sůl s jódem
Jedlá sůl
Jodičnan draselný

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota331 kJ/79 kcal
Tuky2.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.3 g
Sacharidy11.2 g
z toho cukry3.3 g
Bílkoviny2.9 g
Sůl0.3 g
Vláknina0.8 g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.