Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Alete Mléčná semolinová kaše

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Obilný příkrm v prášku – potravina pro kojence a malé děti od 6. měsíce. Kaše je vhodná jako večerní příkrm, je bez přídavku barviv, konzervantů a zvýrazňovačů chuti. Balení obsahuje 8 porcí. 

Použití

Uvařte vodu a nechte vychladnout na cca 40°C. Naplňte misku 150 ml převařené vody. Postupně přidejte 50 g Alete kaše (cca 6 lžic) a důkladně promíchejte. Zkontrolujte teplotu. Tip: mléčnou kaši můžete snadno promíchat metličkou.

O výrobci

Alete je firma, která na trhu působí již od roku 1936, tehdy se na trhu objevilo jejich první kojenecké mléko. Vzhledem k vysoké poptávce se později výroba rozšířila i o zeleninové příkrmy, instantní kaše a dezerty. Alete pracuje s několika farmáři, kteří dodávají čerstvou zeleninu, a snaží se zajistit pro malé děti to nejlepší. 

Skladování

Skladujte na suchém místě do 25°C.

Výrobce

Alete GmbH 
Siemensstraße 21
D-61352 Bad Homburg v.d.H

Složení

krupice z tvrdé pšenice 59 % (částečně hydrolyzovaná), pokračovací kojenecká výživa 27 % [odstředěné sušené mléko, maltodextrin, rostlinné oleje (slunečnicový olej, řepkový olej), minerální látky (uhličitan vápenatý, vápenaté soli kyseliny trihydrogenfosforečné, chlorid draselný, chlorid sodný, síran měďnatý, jodid draselný, síran železnatý, síran hořečnatý, síran manganatý, citrát draselný, seleničitan sodný, síran zinečnatý), vitamíny (vitamín A, vitamín D, vitamín E, vitamín C, vitamín K, thiamin (vitamín B1), vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, niacin, kyselina listová, kyselina pantothenová, biotin), L- karnitin, cholin, inositol, taurin, antioxidant extrakt s vysokým obsahem tokoferolu], cukr, odstředěné sušené mléko, vitamíny (vitamín A, thiamin (vitamín B1), vitamín D), přírodní aroma.