Urbani

Urbani Máslo z bílého lanýže

80 g
Prémiová kvalita
299,90 Kč 3 748,75 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

600+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Itálie,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Bílé lanýžové máslo v prémiové kvalitě, které zaručeně povznese vaše vaření na vyšší úroveň.

Vyzkoušejte vynikající lanýžové máslo, jeho jednoduché tóny a jemná chuť dodají krému na jedinečnosti a vynikne tím tak pravá chuť lanýžů, a to udělá z běžného pokrmu naprostou delikatesu

Lahodně jemný máslový krém je spojený s bílým lanýžem, který zjemňuje a zlepšuje chuť. Lanýžové máslo je mimo jiné produkt, který při zachování všech rysů krémovitosti a lehkosti másla se liší od ostatních klasických másel tím, že nevyžaduje uložení v chladničce. 

Lanýž bílý

Má příjemnou, ale silně aromatickou vůni a slabě pikantní sýrovo-česnekovou chuť. Bílý lanýž není možné vypěstovat, a proto patří mezi ty nejdražší. V sezóně, od září do začátku prosince, jeho cena může vystoupat až na 130 tisíc korun za kilogram. Každý rok je nalezeno pouze malé množství této vzácné speciality.

Použití

Využití lanýžového másla ve vaření je nekonečné. Můžete jej použít jednoduše na plátek teplého chleba, jako omáčku, základ pro sušené nebo uvařené těstoviny, rýžové pokrmy a nakonec je ideální i pro všechny druhy masa nebo ryb.

O výrobci

Od roku 1852 se firma Urbani oddala světu lanýžů a stala se tak celosvětovým referenčním bodem a světovým lídrem v tomto sektoru. Nejen že lahůdky Urbani hrají v tomto odvětví vedoucí úlohu, ale jsou také důkazem skutečného kulturního závazku společnosti. Od začátku svého založení až po současnost Urbani věnuje velkou pozornost každé fázi výroby a distribuci lanýžů, která spojuje nejvyšší standardy chuti, odráží image a konzistenci značky, za účelem dosáhnutí co nejlepší kvality. 

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě max. do 22 °C. Uchovávejte na suchém a chladném místě, daleko od zdrojů tepla a světla. 

Výrobce

Urbani Tartufi S.r.l.    
S.Anatolia di Narco
06040 Perugia (PG) Umbria
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 104 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Máslo96 %
Lanýž piemontský bílý3 %
Tuber magnatum Pico
Sůl
Aroma

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota3034 kJ/738 kCal
Tuky82 g
z toho nasycené mastné kyseliny56 g
Sacharidy g
z toho cukry g
Bílkoviny g
Sůl0.96 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.