Urbani Máslo z bílého lanýže

80 g
249,90 Kč 3 123,75 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Vyzkoušejte vynikající lanýžové máslo, jeho jednoduché tóny a jemná chuť dodají krému na jedinečnosti a vynikne tím tak pravá chuť lanýžů, a to udělá z běžného pokrmu naprostou delikatesu. 

Lahodně jemný máslový krém je spojený s bílým lanýžem, který zjemňuje a zlepšuje chuť. Lanýžové máslo je mimo jiné produkt, který při zachování všech rysů krémovitosti a lehkosti másla se liší od ostatních klasických másel tím, že nevyžaduje uložení v chladničce. 

Použití

Využití lanýžového másla ve vaření je nekonečné. Bílé lanýžové máslo zaručuje povznesení k vyššímu stupni výjimečnosti každého pokrmu a receptu. Můžete jej použít jednoduše na plátek teplého chleba, jako omáčku, základ pro sušené nebo uvařené těstoviny, rýžové pokrmy a nakonec je ideální i pro všechny druhy masa nebo ryb.

O výrobci

Od roku 1852 se firma Urbani oddala světu lanýžů a stala se tak celosvětovým referenčním bodem a světovým lídrem v tomto sektoru. Nejen že lahůdky Urbani hrají v tomto odvětví vedoucí úlohu, ale jsou také důkazem skutečného kulturního závazku společnosti. Od začátku svého založení až po současnost Urbani věnuje velkou pozornost každé fázi výroby a distribuci lanýžů, která spojuje nejvyšší standardy chuti, odráží image a konzistenci značky, za účelem dosáhnutí co nejlepší kvality. Díky této vášni prezentuje společnost svůj katalog výrobků na bázi lanýžů tak, aby nabídla svému světu dobrý vkus a jemnost ještě většímu počtu lidí.

Skladování

Před otevřením uchovávejte při pokojové teplotě, poté skladujte maximálně při teplotě +4 °C a daleko od zdrojů tepla a světla.

Výrobce

Urbani Tartufi S.r.l.    
Perugia
Sant´Anatolia di Narco 06040

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 99 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Máslo96 %
Lanýž piemontský bílý3 %
Tuber magnatum Pico
Sůl
Aroma

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota3034 kJ/738 kcal
Tuky82 g
z toho nasycené mastné kyseliny56 g
Sacharidy g
z toho cukry g
Bílkoviny g
Sůl0.96 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko