Urbani

Urbani Olej s bílým lanýžem

55 ml
Prémiová kvalita
259,90 Kč 4 725,45 Kč/l

Doručení už do 60 minut

1000+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Itálie,
Víte, že...
Zákazníci Rohlik milují!

Důkazem je více než 22 tisíc hodnocení v Googlu s průměrnou hodnotou 4,9 hvězdičky. Nakupujte u nás a zamilujte se také.

Několik kapek tohoto Urbani oleje ochuceného bílým lanýžem dodá pokrmu finální nezapomenutelnou chuť.

Varianta oleje s bílým lanýžem vyjadřuje intenzivní vůni italských oliv spolu s jedinečnou vůní bílého lanýže, který je diamantem gastronomie

Primárním rysem, který odlišuje aromatické oleje Urbani od ostatních na trhu, je jeho vůně, která je ostrá ale zároveň rovnoměrná. Lanýžový olej je považován za jeden z neprodávanějších výrobků vyrobených z lanýžů a stal se díky tomu ikonou mezi nimi.

V kuchyni tento olej patří mezi výrobky, které rozvinou ty nejrozmanitější chutě a povznesou tak vaše vaření na vyšší úroveň.

Lanýž bílý

Má příjemnou, ale silně aromatickou vůni a slabě pikantní sýrovo-česnekovou chuť. Bílý lanýž není možné vypěstovat, a proto patří mezi ty nejdražší. V sezóně, od září do začátku prosince, jeho cena může vystoupat až na 130 tisíc korun za kilogram. Každý rok je nalezeno pouze malé množství této vzácné speciality.

Použití

Těstoviny, rizoto anebo i všechny druhy ryb a mas ochucené tímto bílým lanýžovým olejem změní chuť běžného jídla na jedinečnou a nesrovnatelnou.

O výrobci

Od roku 1852 se firma Urbani oddala světu lanýžů a stala se tak celosvětovým referenčním bodem a světovým lídrem v tomto sektoru. Nejen že lahůdky Urbani hrají v tomto odvětví vedoucí úlohu, ale jsou také důkazem skutečného kulturního závazku společnosti. Od začátku svého založení až po současnost Urbani věnuje velkou pozornost každé fázi výroby a distribuci lanýžů, která spojuje nejvyšší standardy chuti, odráží image a konzistenci značky, za účelem dosáhnutí co nejlepší kvality. 

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě max. do 22 °C. Uchovávejte na suchém a chladném místě, daleko od zdrojů tepla a světla. 

Výrobce

Urbani Tartufi S.r.l.    
S.Anatolia di Narco
06040 Perugia (PG) Umbria
Itálie

Složení

Olivový olej
Lanýž piemontský bílý0.1 %
Tuber magnatum Pico
Aroma

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota3700 kJ/900 kCal
Tuky100 g
z toho nasycené mastné kyseliny14.76 g
Sacharidy g
z toho cukry g
Bílkoviny g
Sůl g
Vláknina g