Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Tipafrost Lahoda vanilka-jahoda

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Zmrzlina zabalená ve vaflovém kornoutku s příchutí vanilky a jahody a na vrch politá jahodovou polevou. Dobrá volba při letních dnech strávených na pláži! 

O výrobci

Tipafrost je jednou z nejvýznamnějších společností v České republice zabývající se výrobou mražených krémů, kterou započala již v roce 1992. Společnost vyváží svou mraženou pochoutku do velké části evropských zemí a také je součástí programu UTZ Certified. 

Skladování

Skladujte při teplotě -18°C.

Výrobce

TIPAFROST, a.s.    
Žďárského 188
674 01 Kožichovice

Složení

Mražený krém s rostlinným tukem s jahodovou příchutí (37 %) a vanilkovou příchutí (37 %) v oplatkovém kornoutu (15 %), s jahodovou polevou (5 %). Složení: voda, oplatkový kornout [pšeničná mouka, cukr, kokosový olej, emulgátor (slunečnicový lecitin), kukuřičný škrob, sůl, barvivo (E150 d)], cukr, glukózový sirup, jahodový topping [jahodové pyré (24 %), voda, glukózový sirup, koncentrát šťávy z červené řepy, regulátor kyselosti (kyselina citronová), stabilizátor (E410), barvivo E100)], kakaová poleva [plně ztužený kokosový olej, cukr, neztužený kokosový olej, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (7,5 %), sušené mléko odstředěné, sušená syrovátka, emulgátor (sójový lecitin), aroma], rostlinný tuk (kokosový), sušené mléko odstředěné, sušená syrovátka, emulgátor (E471), stabilizátory (E412, E410), koncentrovaná šťáva z červené řepy, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aromata, barvivo (Beta-karoten). Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů a vajec.